Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

dobar je tajming demokrata da skidaju kip generala lee-a, zar nemaju pametnija posla? npr da prave duboku analizu i da objasne amerikancima kako i zasto su izgubili od jebenog trampa u hendikepu od 0:5 i naravno da snose odgovornost 

Link to comment

Prva dva auta su prolazila ulicom. U Camaru Dodge Challengeru je dojurio naciterorist

 

Pa koliko je to uspeo da ih pogura manijak? Možda će da se vadi da je bio nesrećni slučaj, izgubio kontrolu nad vozilom...

 

Meni deluje neobično efikasno, a da me je neko pitao ranije rekao bih da plan (za vicarious gaženje) zvuči glupavo tj. da mu neće uspeti.

Link to comment

Trump condems this egregious display of hatred, violence, and bigotry on many sides :isuse:

 

Imperatorsku gestikulaciju kojom je boldovano ispratio ne umem da prepričam.

Link to comment

Pa koliko je to uspeo da ih pogura manijak? Možda će da se vadi da je bio nesrećni slučaj, izgubio kontrolu nad vozilom...

 

Meni deluje neobično efikasno, a da me je neko pitao ranije rekao bih da plan (za vicarious gaženje) zvuči glupavo tj. da mu neće uspeti.

mene je jedared zakuco auto od pozadi dok sam cekao na semaforu. bacio me je preko pesackog, i osvestio sam se sa autoradiom u krilu.

auto je bila skoda fabija, mnogo manja od mojih kola.

ovaj kamaro il koji je kurac je jedno 2put masivniji i ima jedno 6puta vise konjskih snaga, pa ti vidi.

Link to comment

kolko znam u americi je legalno nositi svastiku. u nemackoj je recimo nelegalno nositi kukasti kurac, al je potpuno legalno nositi majicu na kojoj pise nazi. tako da su neki delovi ovog sela u kom sam trenutno poprilicno pokriveni grafitima "nazi kiez" i plakatima izvesne stranke, ciji je to maltane predizborni slogan bio.

 

sve je ovo jako opasno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...