Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

41 minutes ago, namenski said:

A jel za picu na primer, ovo daju kao prilog ili se doplacuje :D:

Rome-Canned-Air.jpg

 

Aj ne seri 'leba ti sto se primecivanja iz Srbije tice, sa sve tim globtroterisanjem. :)

Obaska sto mi se jebe za globalno znacajnije gradove kao merom za bilo sta ;)

Evo ti Kampot, gradić od 50 hiljada duša na jugu Kambodže, a lagano ne samo što ima zastupljene sve te različite kuhinje, nego možeš da biras. Indijskih i italijanskih restorana ima makar 3-4, ima i nemačka pekara. Nedaleko odatle u Sihanukvilu naš čovek otvorio pekaru, mesaru i restoran.

Edited by noskich
Link to comment
23 hours ago, namenski said:

 

Obaska sto mi se jebe za globalno znacajnije gradove kao merom za bilo sta ;)

 

Cak ni za dobar marketing? :)

 

Balkan House - Nairobi

am48j7.jpg

Link to comment
2 hours ago, vladavsnarod said:

 

Cak ni za dobar marketing? :)

 

Balkan House - Nairobi

am48j7.jpg

Marketing je nesto drugo :)

Obaska sto smo po tom pitanju uvek lose stajali.

 

Ali da u Sihanukvilu ne moram da brinem ako mi se prijedu ћевапчићи, to je malo previse globalizmatm barem za mene...

A sumnjam i da bi mi izlecilo eventualnu nostalgiju. :D

Link to comment

opet sangaj. dva sajma, dve ekipe iz rusije. ne znam sta ce biti izmedju sajmova. mozda turizam koji ce preci u alko-maraton sa lokalnim probisvetima. 

 

sinoc ibeer - kineska verzija pivnice

 

JnbQ4FQ.jpg

 

russian sausage iz harbina

 

831NPYQ.jpg

 

bilo je i riba

 

fGDqfA0.jpg

 

danas sam rucao u menzi sa partnerima. za 3 dolara pola pileta /guske / patke sa salatom i rizom. 

 

UoHibv8.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment

posto smo zavrsili izlaganje na bakery par fotografija i videa. sledece nedelje sajam uzvozne robe na nacionalnom paviljonu rusije, to ce biti mnogo zabavnije sigurno

 

 

kinezi bas i ne znaju sta je pavlaka i tvorog, a to smo ove sezone izbacili kao osnovne sirovine za pekarsku industriju posto smo krenuli sa proizvodnjom pavlake, tvorog krecemo za par meseci. dodju, gledaju, probaju sa nevericom. 

 

KxEI6YS.jpg

 

krenuce to sigurno jer posle posete provincije xinjiang 2 od 4 klijenta su poceli proizvodnju torti koje smo im predlozili sa nasim sirovinama. firma sa kojom smo pevali karaoke i plesali je vec ukljucila par proizvoda u asortiman i aktivno ih reklamira

 

WQGgaoP.jpg

 

ZAHFgqK.jpg

 

evo i poznate pekarske ekipe. nisu jadni znali sta ih je snaslo jer im je sve novo, ali nisam dzabe isao sa njima. posle prve prodaje mnogo uvereniji i opusteniji tokom pregovora

 

TtbGfbi.jpg

 

UjouxXX.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment

posle sajma pobegnemo u hotel tako da nije bilo previse vecera. kada su nas ipak odvukli na klopu bio je tofu koji mi se opasno svideo. ostalo je isto dobro, ali sve vec vidjeno ovde

 

jws51yf.jpg

 

GVPRtqi.jpg

 

dosta se pilo jer su dosao i distributer sa kojim smo radili u xinjiangu, to je onaj decko sto je spavao na masazi u jednom od prethodnih postova, tako da smo po kineskoj tradiciji isli do susednog stola da nazdravljamo

 

 

 

Link to comment

to bi bilo skoro sve od materijala koje imam, osta mi je jedan kratki video sa sajma i danasnji dorucak. prolepsalo se vreme u sangaju, nama je pravo je uzivanje jesti na terasi jer kod nas u pekingu stanovi su 99% bez terasa na kojima moze da se sedi

 

8y1ZFr1.jpg

 

 

 

Link to comment

za ovu nedelju izdvajam vijetnamsku spicy beef corbu. toliko je dobra da smo 2 puta jeli u "Saigon Mama"  tokom trodnevnog sajma

 

U6nF4C4.jpg

 

na sajmu je bilo svega :D 

rusi su se potrudili sa nacionalnim paviljonom. politicarima i birokratama sam morao malo da objasnim. trenutna inspiracija :rolleyes:

 

bLydBC6.jpg

 

 

pratnja delegacije na degustaciji kod nas

 

VTW0inI.jpg

 

 

 

Link to comment
18 hours ago, Haralampije said:

bane moze jedno pitanje: uz cega se koristi crni sos od maslacka ?

 

moji kinezi kazu da se maslacak koristi za proizvodnju lekova, a za crni sos su me prvo pogledali sta mi je, a posle rekose da verovatno ima, ali  znaju gde se koristi. 

 

Link to comment
2 hours ago, banecare1 said:

 

moji kinezi kazu da se maslacak koristi za proizvodnju lekova, a za crni sos su me prvo pogledali sta mi je, a posle rekose da verovatno ima, ali  znaju gde se koristi. 

 

 

Garant te Haralampije navuko da pitaš za lek za impotenciju.

Link to comment
6 hours ago, banecare1 said:

 

moji kinezi kazu da se maslacak koristi za proizvodnju lekova, a za crni sos su me prvo pogledali sta mi je, a posle rekose da verovatno ima, ali  znaju gde se koristi. 

 

ok. hvala,okacicu sliku kad stignem pa ces najbolje znati sta je, ovi cajnezi ovde ga prodaju kao sos od maslacka

4 hours ago, Tihajeza said:

 

Garant te Haralampije navuko da pitaš za lek za impotenciju.

srami se nezasita djevojcice :sleep:

Link to comment
On 20.5.2019. at 16:09, Haralampije said:

e nasao sam ga, ovako izgleda

 

 

kitajci kazu da je taj sos popularan i jede se uz sve, ali nema tamo maslacka. kupice mi da probam.

 

danas sam bio vredan pa sam snimio lokalni food court za ovaj topic

 

 

 

 

 

 

mdLHXEf.jpg

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...