Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е Мартни џуда чини чим и ја макар једном могу да будем на правој страни, на оној где су другови Ким и Дабовић. :Hail:

Link to comment

Kakvi ste bandwagoning hipppsters to je strašno. Odgledali jednu epizodu i odmah se skupili: meni se sviđa, meni se ne sviđa, meni se sviđa ali sam parodičan pa se pravim da mi se ne sviđa, oneliner na onelinera, klipić na klipića...Samo da se zna, kolega Calavera i ja smo se na ovo ložili 6 meseci pretpremijerno, before it was cool! <_<

Link to comment

Nisam otvarao temu dok nisam odgledao prvu epizodu.Plus je što je Led odrađen kao ogroman mač, kao u knjizi.Minus je što valirijski čelik, nije ni pomenut, niti prikazan. :(Imena likova se ni ne pominju. Koja je to prednost za ljude koji su čitali serijal,ali i hendikep za one nisu, pa nemaju šanse da pohvataju ko je ko...Deneris treba da ima ljubičaste oči, ne zelene angry.gifZimovrel (Winterfell) uopšte nema zidine?Mada je ono drvo baš lepo prikazano...

Robinjica koja treba da je nauči kako da zadovolji muža.
Iz knjige, stekao sam utisak da je ona tek nakon smrti svog brata naučila da postoji,i onda preuzima stvari u svoje ruke (kada izvede muža van šatora, na "jahanje" * ) * nisam namerno vulgaran, već mi se čini da je baš tako opisano u knjizi :D

Sve u svemu, ok je ako se gleda kao minijaturan siže knjige. Šturo i sažeto.edit: ubačeni spojler tagovi. jbg ne videh na vreme.

Edited by S.L.
Link to comment
Iz knjige, stekao sam utisak da je ona tek nakon smrti svog brata naučila da postoji,i onda preuzima stvari u svoje ruke (kada izvede muža van šatora, na "jahanje" * ) * nisam namerno vulgaran, već mi se čini da je baš tako opisano u knjizi :D
E ovo je lep primer toga što svakako treba trpati u spojlere. Edited by McCabe
Link to comment
Deneris treba da ima ljubičaste oči, ne zelene angry.gif
Ne samo ona, nego i Viserys. Probali su sa socivima, ali se odustalo jer nije lepo izgledalo ili su im bili neudobni ili sta vec... nije da je to neki uzasno bitan detalj.
Sve u svemu, ok je ako se gleda kao minijaturan siže knjige. Šturo i sažeto.
Ja bih pre rekao ekonomicno i pametno, a serija vredi i ako se posmatra kao zasebno delo (koliko se to da zakljuciti posle 1 epizode). I pripazi da koristis spojlere kad spominjes ono sto u seriji tek treba da se desi. :) Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...