Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

namerno sam stavila ovu sa facijalnom ekspresijom. meni lepa, deluje mi kao preplašeno detence, a ne kao tetka.no suština je- šta fali tetkama od 40 ljeta? :sleep:
Pa nemaju veze sa njom, kao što si i sama rekla. A ni to preplašeno detence nije baš prikladan opis za know-it-all divljakušu. Ali kako god se tebi sviđa, it's a free country People.
Link to comment

aha počeli smo i o petoj knjizi ovde da pričamo ccc, ja mislila za to služi onaj topik na književnostinego, htedoh da pitam nešto za kraj četvrte knjige, kad debeli stigne na Tvrđavu da uči za mastera, i onda ga neki kao klinac odvede u sobue sad taj klinac je reko da se zove onako kako se zvao onaj glupavi klinac na samom početku koga je sjebo neki alhemičarelem, da li je to Jaquen?i, da li će se do kraja pete knjige saznati nešto više o njemu generalno (ko je on uopšte, čemu zapravo služi, itd)

Link to comment
nego, htedoh da pitam nešto za kraj četvrte knjige, kad debeli stigne na Tvrđavu da uči za mastera, i onda ga neki kao klinac odvede u sobue sad taj klinac je reko da se zove onako kako se zvao onaj glupavi klinac na samom početku koga je sjebo neki alhemičarelem, da li je to Jaquen?
Nije.
i, da li će se do kraja pete knjige saznati nešto više o njemu generalno (ko je on uopšte, čemu zapravo služi, itd)
Čitaj bre, čemu užitak čitanja ako će neko da ti prepričava ovde. Ti bar još imaš ispred sebe tu mogućnost gustiranja.
Link to comment
Kad u prologu opišu kako mu izgleda lice, poklapa se sa likom koji Arya vidi na oproštaju od Jaqena.
a ti se toga sećaš? au brate :lol:ma meni je bio sumnjiv jer je em ubica em promenio lik
Link to comment

Ne sećam se, ali sam svojevremeno na nekom forumu postavio isto pitanje kao ti sad, pa su neki rekli da jeste JH. neki da nije, dok na kraju neko nije citirao te delove iz druge i četvrte knjige zbog opisa:SOS:

"But I unsaid the name. You don't need to die now.""I do. My time is done." Jaqen passed a hand down his face from forehead to chin, and where it went he changed. His cheeks grew fuller, his eyes closer; his nose hooked, a scar appeared on his right cheek where no scar had been before. And when he shook his head, his long straight hair, half red and half white, dissolved away to reveal a cap of tight black curls.Arya's mouth hung open. "Who are you?" she whispered, too astonished to be afraid. "How did you do that? Was it hard?"
FFC:
He was just a man, and his face was just a face. A young man’s face, ordinary, with full cheeks and the shadow of a beard. A scar showed faintly on his right cheek. He had a hooked nose, and a mat of dense black hair that curled tightly around his ears. It was not a face Pate recognized. “I do not know you.”
Link to comment
namerno sam stavila ovu sa facijalnom ekspresijom. meni lepa, deluje mi kao preplašeno detence, a ne kao tetka.no suština je- šta fali tetkama od 40 ljeta? :sleep:na stranu što ygritte to nikada neće biti. šmrc.
i meni je slatka igrit bas. jesu jos uvek u vezi pravi dzon snou i prava igrit?
Link to comment

ama vi sa petom knjigom idite ovamo (barem dok je ja ne pročitam :P)nego meni pade napamet, ko zna kada će izaći sledeća knjiga i da li ćemo se tada uopšte više sećati šta se sve izdogađalo u prvih 5možda bi trebalo da otvorimo još jedan topik sa rekapitulacijama? :D

Link to comment

pa i moracemo na kraju. :Dimacemo "Game of Thrones", zatim "GoT VIP 3" za one koji su zavrsili SOS, "GoT VIP 4" za one koji su zavrsili FFC, "GoT VIP 5" za one koji su zavrsili DWD i "Razz + Vini, to su srca dva".

Edited by MayDay
Link to comment
pa i moracemo na kraju. :D
:Dali ne mora tako opširno, nego prosto rekapitulacije, i to samo za one koji su pročitali svih 5 pa da se podsećaju svega dok ne izađe 6ta
"Razz + Vini, to su srca dva".
a ovo svakako može :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...