Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

to je lebdelo u vazduhu od prvog momenta. jeca i pera, mighty duo vaistinu.
jebiga. seks je cudo cak i kada ga nema.nego mene ovo bas i ne zanima a ono je retko glup budenov intervju.
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

pa da a i malo mi je smesno da se ljudi cude sto 1 pevacica ima neke stavove.
meni super ako je istina. jeca topuzina u rukama druge srbije. subverzija all the way. pero sve ti je oprošteno.
Link to comment
jebiga. seks je cudo cak i kada ga nema.
Pogotovo kad ga nema.
nego mene ovo bas i ne zanima
Kako li tek pratiš ono što te zanima. JK je "ovo", niži stupanj života? Dobro. Ali Jeca&Pera, duo fantastikus! Samo da nastave.
Link to comment
Pogotovo kad ga nema. Kako li tek pratiš ono što te zanima. JK je "ovo", niži stupanj života? Dobro. Ali Jeca&Pera, duo fantastikus! Samo da nastave.
pomno. ko staljin bulgakova.
Link to comment
meni super ako je istina. jeca topuzina u rukama druge srbije. subverzija all the way. pero sve ti je oprošteno.
Ali Jeca&Pera, duo fantastikus! Samo da nastave.
+1ali miraleme, štaš ti ako je istina, uteraće ti na kvarnjaka i ispašće da hejluješ pericu?
Link to comment
cude se kvazielitisti, koji misle da izvan njihovog staklenog zvona vladaju neandertalci i tuku se koskama.
miralem mi je uslisio zelju i poceo je da stalkuje kralja luja! ima boba!
Link to comment

ne hejlujem ja nista. ima bas dosta ljudi okolo koji su ateisti i misle da pedere ne treba kamenom u glavu, nemam kad da pred svakog padnem nicice i ljubim mu skute. eventualno bih joj savetovao da ne ostavlja peru i svoj novcanik same u sobi. eto toliko.

Link to comment
ne hejlujem ja nista. ima bas dosta ljudi okolo koji su ateisti i misle da pedere ne treba kamenom u glavu, nemam kad da pred svakog padnem nicice i ljubim mu skute. eventualno bih joj savetovao da ne ostavlja peru i svoj novcanik same u sobi. eto toliko.
dobro šta se ljutiš odma ^_^
Link to comment
miralem mi je uslisio zelju i poceo je da stalkuje kralja luja! ima boba!
A ne, ne čudim se, niti sam pod zvonom. Ali JK me fascinira kao heroina i + su mi ultraveseli motivi kritike i raskrinkavanja, od goustrajtera do bračnog prostituiranja (a ovo je, priznat ćeš, bilo urnebesno). I ne smije više gmazina na mene, žene me sad vole još više, a postao sam i gej ikona.
Link to comment
A ne, ne čudim se, niti sam pod zvonom. Ali JK me fascinira kao heroina i + su mi ultraveseli motivi kritike i raskrinkavanja, od goustrajtera do bračnog prostituiranja (a ovo je, priznat ćeš, bilo urnebesno). I ne smije više gmazina na mene, žene me sad vole još više, a postao sam i gej ikona.
dobro nastavi i dalje. meni je to vec nekako ogadio dusan maljkovic ali shvatam da je to samo moj problem.
Link to comment
objasnila naravno, al kauboj ko i uvek voli sve da digne na moralnu™ ravan. koliko se samo mučenica/nesretnica rentira 24/7 za mnogo manje.
Spektakularno ste došli u 2 koraka do Marxovog viđenja braka, a opet zahvaljujući Zorou. Ti CowBoyu izvini, ali malograđanska (tj. da kakva druga) moralnost ima osim ljekovitog zgražanja i nezamjenjljivu ulogu u dijalektičkom procesu.
A-ha! Dakle, ja pocnem da govorim o nelogicnom koriscenju reci "svoj", a iza dzbuna odma' skoce Gonzo i KL da to preimenuju u moralisanje (malogradjansko, a kakvo drugo)... ok, priznajem - za makjavelistu je sve vam makjavelizma moralisanje, i tu leka nema.Moj problem je, izgleda, sto nisam makjavelista. Za utehu, ima i ljudi sa vecim problemima.btw - nikog nisam osudjivao (dapache, kinze, pogledaj moje ucesce na ovoj raspravi, branim od "moralista" ovu nesrecnicu sve vreme) samo sam ukazivao na potpuno pogresnu primenu odrednice "bila i ostala svoja".Po takvim merilima, Arkan i Kapone su jos svojiji, odnosno njihovu svojost je jos lakse braniti/dokazati. O Slobi Slobodi da i ne govorim - ta on je olicenje coveka koji je ostao svoj.Aj sad spinujte dalje. To vam (obojici) najbolje ide.edit: za mene je Ranko Munitic dobar primer coveka koji je ostao svoj. A on je, valjda, nasiroko poznat kao malogradjanin/moralista. Edited by CowBoy
Link to comment
dobro šta se ljutiš odma ^_^
sto sam impulsivan, valjda.
A ne, ne čudim se, niti sam pod zvonom. Ali JK me fascinira kao heroina i + su mi ultraveseli motivi kritike i raskrinkavanja, od goustrajtera do bračnog prostituiranja (a ovo je, priznat ćeš, bilo urnebesno). I ne smije više gmazina na mene, žene me sad vole još više, a postao sam i gej ikona.
i postujem izbornu volju ravnopravnih gradjana i gradjanki. a 10 evra jos vise.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...