Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

ali time je kanal u kojem se Srbija nalazi još dublji, mislim, ako gejeve javno ne sme da podrži niko osim raspale silikonske narkomanke čiji se intelektualni dometi kreću u opsegu istrage poturica i brojanja krvnih zrnaca drugim ljudima.
bingo.
Link to comment
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

bingo.
A mozda i nije.Nudim drugaciju interpretaciju.Mozda je u pitanju drugaciji postupak, recimo, kao ono da je najveca uvreda za Seselja da je Hrvat. Dakle, cilj je da se Seselj uvredi na nacini na koji se misli da ce njega da zaboli a ne da je stav autora da je to nuzno uvreda.To nije vrednosni sud autora vec projekcija na zrtvu. Sad, da li je Seka neki nacionalista ne znam.Cilj je uvrediti Seku a ne muslimane.I na kraju, tekst je pet nivoa ispod prve dve post-parada kolumne - ovde osim praznog poigravanja formom i debilne prozivke nema stava.
Link to comment
praznog poigravanja formom
slazem se iako nisam citao ostale kolumne. da bi se neko poigravao formom na prazno, mora da ima rutinu i poznavanje forme i da mu je sve to nekako dosadilo.ovo za projekciju drzi vodu. ipak, to je dosta primitivan nacin da se neko prozove. Edited by vasudeva418
Link to comment
Srbi poput tebe. Karleushin uspeh, naravno.Mnogo boli kad neko neochekivan i not kosher uchini bolje od tebe ono shto bi ti volela da si mogla da uradish. Prosto ne znash kud cesh s tim onda - te "nije to to", te "nije ona pisala", te "pisao Basara". Nezgodno, bash.
Otkud ti ideja da sam Srbin?Ne poznajes me.Ja radim sve sto zelim da uradim izlazuci se pritom mnogo vecim neprijatnostima i opasnostima od Karleuse. Stoga nemam nikakav problem sa drugim ljudima koji rade isto to. Naprotiv, osecam se manje usamljenom.Po stoti put: Jelena Karleusa nije NEOCEKIVANO branila prava gej populacije, jer zena to cini JAVNO vec godinama. To je cisto kao suza, i u tom smislu ovaj tekst nije njena prva hrabrost.Meni "problem" nije Jelena Karleusa, nego percepcija njenih stavova NA DRUGE TEME od strane upravo onih ljudi za kakve ti mene delom smatras.I dalje tvrdim da ona ne pise te kolumne. Nema sanse da zena koja onako skuceno govori i misli, zena koja ne ume da odgovori na pitanje, pravi literarne celine. Iako mozda ne previsokog nivoa, ovaj njen tekst koji je citiran pre par stranica, ona nije mogla napisati. Dalje, o uspehu. Odjek onog inicijalnog teksta Karleuse (od kojeg je fenomen i nastao) upravo se desio u krugovima onih koji se cude "zasto mecka igra", a ne medju ljudima koji imaju negatine stavove o gej populaciji. Dakle, osnovna tema i znacaj fenomena jeste jedna sveopsta malogrdjanska zabokrecina, klimave osnove na kojima stoji danas bilo koja vrednost.Sve je lazno.O samoj Karleusi bas u kontekstu gej populacije. Na pitanje u Utisku nedelje, zasto ona nije otisla 10. oktobra na skup, odgovor je bio, citiram: "Pa nisam ja peder". Sto se mene tice, izrekavsi ovo kao argument, Karleusa nam saopstava da uopste ne kapira sustinu onoga za sta se javno zalaze. I poslednje: ne degradira necije misljenje o ma cemu to sto taj neko ima silikone, niti to sto je narkoman (ako je), niti to sto je turbo folk pevaljka. Bar ne u mojim ocima.Misljenje o pravima gej populacije ne degradira nijedna druga osobina covekova. Jer to je bazicno pitanje.Ali prosipanje misljenja o obrazovanju kao nepotrebnom, o politickoj sceni i raznim drugim stvarima u kojima neobrazovana i prilicno nemusta Karleusa deli lekcije - to je nedopustivo.Druga je stvar sto vecina ljudi, kao ovaj nesrecni Smeling, misli samo u kategorijama apsolutno za i apsolutno protiv... Edited by PointTaken
Link to comment
I dalje tvrdim da ona ne pise te kolumne. Nema sanse da zena koja onako skuceno govori i misli, zena koja ne ume da odgovori na pitanje, pravi literarne celine. Iako mozda ne previsokog nivoa, ovaj njen tekst koji je citiran pre par stranica, ona nije mogla napisati.
Ne slazem se, ima takvih primera koliko hoces. Uzmimo naseg Marvina, fantasticnog forumskog pripovedaca i autora brojnih njegosevskih postova diljem PPP-a. U rl je to povuceni mladac koji uz teske muke narucuje pivo brzo trepcuci i trazi cigaretu blentavim osmehom. Kao jednu od drazih uspomena cuvacu scenu iz Radovana, kada se ukljucuje u zivu diskusiju o fudbalu jednim fantasticno artikulisanim "Mmmmb.".
Link to comment
Ne slazem se, ima takvih primera koliko hoces. Uzmimo naseg Marvina, fantasticnog forumskog pripovedaca i autora
marvin?ne-pocinjem-bez-tri-pasusa-marvin?ko bi rek'o.../nisi me ubedio. fore nije u govorljivosti, nego u tome da ono sto kaze zvuci svetlosnim godinama udaljeno od onoga kako pise. i kud otvorih ovu temu, tako daleko od chit-chata/
Link to comment

A zar Jeca nije ovu poslednju kolumnu pisala javno, pred novinarima? Ili je osoba skučenih intelektualnih kapaciteta poput nje bila u stanju da ovo nauči napamet, uključujući interpunkciju?

Link to comment
A zar Jeca™ nije ovu poslednju kolumnu pisala javno, pred novinarima? Ili je osoba skučenih intelektualnih kapaciteta poput nje bila u stanju da ovo nauči napamet, uključujući interpunkciju?
I Dejvid Koperfild je javno ucinio Kineski zid nevidljivim. Taj PR potez me nije ubedio, jebiga.
Link to comment
aaargh, ne smem, prate me budno, posto je ipak pitanje od medjuplanetarnog znacaja u pitanju
Eto. I kako posle, kad s vremena na vreme napises nesto razborito i pismeno, da ti verujemo da si ti autor?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...