Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Duvaj ga. :D

 

Evo sad gledam, Telenor Premium u ovih 3,000 min ka svim mrežama uključuje i strane države, both fiksne i mobilne mreže. Plus, imam 20 min roming pozivanja koje mogu da prenesem. Isplati mi se ova tarifa baš.

Link to comment

za amerikance: trenutno u att dele iphone 6, plus tablet od 16gb za dz, na dve godine ako trazite att next deal. platis samo taksu prvi put a ostalo ono standardno. i daju ti kredit za prethodni iphone ako im das.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Isla sam u Telenor. Prvo, nemaju ajfone pre januara. Drugo, ja kazem kako sam zainteresovana za Premium paket i da mi je jedan kolega rekao kako ce mozda biti vauceri za telefone, tipa 10 soma dinara, za kupovinu, a prodavac mi kaze da toga nece biti, nego ce biti ovoga sa placanjem na rate preko Telenor banke. Pitam ja zatim da li to znaci da treba da prebacim primanja na njihovu banku, a on mi kaze da ne moram nego samo da imam uplaceno tu sumu koja mi treba mesecno za telefon. Kad ono...oni ti daju na rate od pune cene. Znaci na dve godine, placam 4 hiljade i nesto mesecno samo za telefon i jos 4,900 rsd za pretplatu (Premium kosta 7k i dobija se -30% ako se prihvati ova opcija sa kreditom). Sve u svemu, izaslo bi me oko 9 hiljada mesecno. Realno je bolje da ni ne uzimam taj kredit.

 

Kakvi levati, majko mila. Dodje mi da odustanem od Telenora i kupim telefon direktno. Mada, svakako mi se isplati ovaj Premium paket sam samcijat jer je odlican. Posebno za zvanje u inostranstvo.

Link to comment

Isla sam u Telenor. Prvo, nemaju ajfone pre januara. Drugo, ja kazem kako sam zainteresovana za Premium paket i da mi je jedan kolega rekao kako ce mozda biti vauceri za telefone, tipa 10 soma dinara, za kupovinu, a prodavac mi kaze da toga nece biti, nego ce biti ovoga sa placanjem na rate preko Telenor banke. Pitam ja zatim da li to znaci da treba da prebacim primanja na njihovu banku, a on mi kaze da ne moram nego samo da imam uplaceno tu sumu koja mi treba mesecno za telefon. Kad ono...oni ti daju na rate od pune cene. Znaci na dve godine, placam 4 hiljade i nesto mesecno samo za telefon i jos 4,900 rsd za pretplatu (Premium kosta 7k i dobija se -30% ako se prihvati ova opcija sa kreditom). Sve u svemu, izaslo bi me oko 9 hiljada mesecno. Realno je bolje da ni ne uzimam taj kredit.

 

Kakvi levati, majko mila. Dodje mi da odustanem od Telenora i kupim telefon direktno. Mada, svakako mi se isplati ovaj Premium paket sam samcijat jer je odlican. Posebno za zvanje u inostranstvo.

Ako sam dobro shvatio, ako uzmes samo premium to te kosta 7k, a ako uzmes i telefon na 24 rate, to te kosta nesto ispod 9k. Meni to deluje povoljno. Licno mi se ne isplati jer malo telefoniram, ali za nekog ko ionako placa premijum...

Link to comment

Ma ne. Pazi računicu i bogove marketinga.

 

Ako uzmeš Premium pretplatu onda plaćaš 7k mesečno i dodaš još 14,970 rsd za tlf što može da se plati u šest rata. Znači, prvih šest meseci 9.5k i preostalih 18 meseci tih redovnih 7k. A ako se uzme kredit, onda se 24 meseca plaća praktično 9k.

Edited by MayDay
Link to comment

Znači uz taj bezkamatni kredit koji reklamiraju se plaća puna cena telefona podeljena na 24 rate (ne pričam nužno o ajfonu) i pored ugovorne obaveze od 24 meseca?

Nisu normalni, 6+ 128 GB im je 149k, čudno stvarno da nema još i kamata. :D

Link to comment

Cak i ako resis da kupis telefon po punoj ceni (bez ugovora) dobijas ga zakljucanog za njihovu mrezu (mislim da je i kod ostalih operatera tako). E sad, Telenor je resio da njihovi korisnici mogu da otkljucaju telefon. Procitajte koja je procedura.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...