Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Na sajtu mts stoji 5c, a koliko sam načuo, trebalo bi da se pusti i standardni, kao i 5s. Ja malo porazmislio da li da se bacam u neke stvari (pogotovo pošto sam još ranije razmišljao o promeni paketa, pa reko da se okoristim i o fon), ali svakako ću sačekati da prođe ludilo.

 

Ta petica, jedina kolko videh u ponudi MTS em nema na BOX paketu :(, em je samo 8GB.

 

Sve vise razmisljam o novoj bat za 4S, jel ima neko iskustva sa menjanjem bat i koliko to kosta?

Link to comment

Bringing Office to everyone

by Office Team, on November 6, 2014 | 9 Comments | 110

Today is the next step in bringing Office to everyone and on every device with the start of Office for Android tablet Preview, new Office for iPhone apps, updated Office for iPad apps and more.

Check out the Official Microsoft Blog for details on how we’re continuing to help people use Office everywhere so they can do more and achieve more. For a sneak peek and links to download the apps, see below. And check back here on Office Blogs for ongoing updates on today’s news.

Office for iPhone

The new Office for iPhone apps for Word, Excel and PowerPoint offer the same beautiful iPad experience, optimized for the iPhone. Customers can download the new apps today.

We are bringing the productivity of Word, Excel and PowerPoint to Android tablet customers with the Office for Android tablet Preview. Customers can sign up for the Preview starting today. General availability is expected in early 2015.

Office for iPad

We’re announcing updates to the Office for iPad apps for Word, Excel and PowerPoint. Customers can download the new apps today.

 

2 top it off,  a nice 'fuck you very much!' za sve vjerne zarobljenike na vlastitoj platformi..

Touch-optimized Office Apps for Windows

We will deliver touch-optimized Office apps for Windows with Windows 10. Additional details will be shared at a later date but here’s a sneak peek:

Universal-1024x576.jpg

-_-

Link to comment

renne, ja sam sa druge strane kupoprodajnog lanca. Druga stvar je što je interesovanje za N4 bilo daleko manje nego za iPhone, mislim na preorder

 

Singer, hardevrski Alpha je slabija od S5, ceonovno su izjednačeni

Link to comment

A jel Samsung Alfa najbolje od Samsunga trenutno ili je to i dalje s5?

 

 

Note ne uvek najbolje što postoji od Samsunga

 

 

Singer, valjano zbori Rene, od Samsunga samo Note, pa koji god, nemoj S5 ako boba znas, to je tezak krsh.

Link to comment

Je l imao ko problem sa kacenjem na wifi sa ios 8.1?

 

Aj i da odgovorim, mozda nekom zatreba - resen problem resetovanjem network settingsa.

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni stiglo pismo od Telenora da ako obnovim opet na dve godine da dobijam 20% na pretplatu. To znaci da ce me onaj premium paket ispasti oko 5k600, sto mu otprilike dodje i koliko ja sada placam glupi tlf.

 

Pitanje, za koliko ja mogu da prodam super lepo ocuvani crni francuski 4S? Je l mogu za 150 evra?

 

EDIT. Sranje. Ne mogu da se uzimaju mobachi kada se prijavi za taj popust. Tj, ako se sad prijavim na taj popust, onda nemam pravo sest meseci da kupujem telefon preko njih. Logika je sio mi ga Djura. A ako tada kupim mobach preko njih, onda mi se ukida taj popust. Reko mi ovaj momak da se strpim i da bi trebalo da bude novogodisnjih popusta za par nedelja. Ne kaze mi eksplicitno, nego na osnovu ranijih iskustava.

Edited by MayDay
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...