Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

I Telekom izbacio cene. Kod operatera postoji ekonomsko "načelo" da kad se uređaj daje uz ugovor po nižoj ceni ili za 1 din, da se otplati u roku od 10 meseci, a da preostalih 14 bude prihod od saobraćaja. Manje-više Telekom ima takvu kalkulaciju tako da sa najnižom pretplatom od 800 din doplata za šesticu iznosi 72.000 što dođe na oko 80.000 za aparat. I kod ostalih tarifa je slična matematika (pretplata x10 + ostatak = cena aparata). Telenor prilično šara u tom pogledu, tj manje subvencioniše. Sa najjačom pretplatom od 7.000 doplata je 15.000 (85.000) dok je sa pretplatom od 795 doplata 84.000 (cena aparat 92000). Drastična je razlika sa paketima od oko 3500. Doplata uz taj paket u Telekomu 45.000, u Telenoru 64.000. Sam sadržaj tarifnog paketa nije presudan, ključna je visina tj iznos pretplate

Link to comment

Ne znam da li je dobar topic, ali ne škodi da probam. Je l' zna neko gde u Beogradu mogu da popravim ipod? Neki pouzdan servis.

i srbija

kosovska 28

Link to comment

a kad će se pojavimo u app storeu. jel proveravao neko uopšte?

:ss1:  

 

 

edit

nema nas još

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Na sajtu mts stoji 5c, a koliko sam načuo, trebalo bi da se pusti i standardni, kao i 5s. Ja malo porazmislio da li da se bacam u neke stvari (pogotovo pošto sam još ranije razmišljao o promeni paketa, pa reko da se okoristim i o fon), ali svakako ću sačekati da prođe ludilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...