Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Mislim da se to podrazumeva. Mada mi nikada nije bilo jasno kako su se ovde legalno prodavali Mac-ovi bez app store-a.

ovdašnji prodavci su bili reseleri. šta god to bilo.

Link to comment

Doneše mi danas iPhone 6. Posle 4-orke mi nekako čudan, a drugo mi sve izgleda isto za sada.

 

I mi narucili na poslu juce. Ja i jedan direktor 6, drugi direktor 6+.

 

Ne znam kad ce da stignu, ali sam u jednoj Vodafone radnji testirao oba modela, i 6+ mi deluje bas veliki za telefon....

Link to comment

Sve zavisi da li ces ga koristiti vise kao telefon ili kao mini tablet. Ja sam prethodnih mesec dana nosio dva ista telefona, jedan 4.7", jedan 5.5" i na kraju se odlucio za veci, zbog mog kilavog vida, debelih prstiju i cinjenice da ne telefoniram toliko koliko tipkam po njemu. Za telefoniranje su tu slusalice, mozda si nabacim blutut za slucaj dana kada je guzva na poslu. Inace se slazem da je osecaj kao da drzis tepsiju na uvetu.

Link to comment

Kod braće Bugara iphone 6 (ne i 6+) u ponudi je od 1. oktobra. Ukratko, bez ugovora 1000 ojra, sa pretplatom od 30 evra doplata je 700. Kod Apple resellera 875 evra. 

Edited by Spirit
Link to comment

Kod braće Bugara iphone 6 (ne i 6+) u ponudi je od 1. oktobra. Ukratko, bez ugovora 1000 ojra, sa pretplatom od 30 evra doplata je 700. Kod Apple resellera 875 evra. 

kako jbt, kad je na apple sajtu bez ugovora, cena 650$ odn 750$ za 6+

Link to comment

Cene na njihovom sajtu su vazda bile za US tržište, u Evropi najnoviji modeli iphone-a nikad nisu bili jeftiniji od 750-770 evra (sim-free). Kad kažem Evropa mislim na IT, BG, HU i DE u njihovim Apple Store ili kod ovlašćenih resellera. 

Edited by Spirit
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pretpostavljam da je ovih 110.000 za 128 gb u slobodnoj prodaji što je oko 900 jura. Nije mnogo jeftiniji ni kod preprodavaca, oko 50-ak evra. Ali su mu zato dali malo jače kod 6+ jer se onaj od 128 giga može naći za oko 1.050, a ovaj je oko 1.250.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...