Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Razocarenje, sto se moze videti i po akcijama Apple-a na berzi. Akcije potonule posle objavljivnja, kasnije se nesto digle ali ovo je trebao da bude bum.Pocinju da zaostaju. Nokia je prosle nedelje prikazala Lumia 920 i mnogi se slazu da je bolji proizvod. Plus Samsug.Primera radi, nemaju near field communications (NFC) sto je vec standard u Samsung i Nokia telefonima.Postoji opasnost za Apple da im se desi ono sto su oni uradili Blackberry-u pre par godina.Neki od komentara:

Nokia brought a larger, 720P+ screen, wireless charging, NFC, more advanced camera optics, and huge changes to their OS. The apple release seems mediocre in comparison...There's not a ton of innovation in the iPhone 5.
Link to comment

što jes jes, stvarno izgleda strava. i praktičnije je što je tanji i izdužen. ne znam sad, tehničke usporedbe sa konkurencijom, šta će koja reći... to će ionako vreme pokazati.

Link to comment

Štos tiče dizajna, meni je tu najveći plus kućište od metala. Tabele sa karakteristikama i skraćenicama mi ništa ne znače, ne razumem se jednostavno u taj tehnički deo. Ono što je meni bitno dobilo je super potvrdu danas, objavnom da iOS 6 ide i na 3GS, telefon iz 2009. - iPhone i dalje daje sasvim solidan hardver i odličan softver koji apdejtuje mnogo, mnogo duže od bilo kog drugog proizvođača mobilnih. Meni više no dovoljno. I da, smrt iTunesu.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Šta znam sigurno je sjajna stvarčica ali da pogledaš npr. HTC One S? Prelepo urađen, meni je dupe zinulo za veći ekran pa sam uzeo X, sad mi malo žao.. Izvinjavam se na upadanju u temu, sigurno je odličan ali mi malo mali ekran, nekako sam se sa HD2 navikao na malo veći

Link to comment

Nece raditi bas sve na 4-ci :(

  1. Flyover and turn-by-turn navigation are available only on iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 or later, and iPod touch (5th generation). Cellular data charges may apply.
  2. Siri is available on iPhone 4S, iPhone 5, iPad (3rd generation), and iPod touch (5th generation) and requires Internet access. Cellular data charges may apply.
  3. FaceTime video calling requires a FaceTime-enabled device for the caller and recipient and a Wi-Fi connection. FaceTime over a cellular network requires iPhone 4S, iPhone 5, or iPad (3rd generation) with cellular data capability. Availability over a cellular network depends on carrier policies; data charges may apply.
  4. Offline Reading List is available on iPhone 4 or later and iPad 2 or later.
  5. Made for iPhone hearing aids require iPhone 4S or iPhone 5.
  6. Panorama is available on iPhone 4S, iPhone 5, and iPod touch (5th generation).

tj.525f3f031eb58deac204b06ebce69384_1347480294.jpg

Link to comment

Drugari i drugarice sektasi, da ne listam sve stranice, postoji li neki app za editovanje vidoja (koristim 4S). Hteo bih da uradim mali video kamerom iPhonea, pa da to sa nekom app malo editujem i spremim kao video rodjendansku cestitku. Ima li nesto slicno u (besplatnoj ili jeftinoj) ponudi ili moram da se vracam na neki PC software?Za'valjujem :)

Link to comment
Drugari i drugarice sektasi, da ne listam sve stranice, postoji li neki app za editovanje vidoja (koristim 4S). Hteo bih da uradim mali video kamerom iPhonea, pa da to sa nekom app malo editujem i spremim kao video rodjendansku cestitku. Ima li nesto slicno u (besplatnoj ili jeftinoj) ponudi ili moram da se vracam na neki PC software?Za'valjujem :)
probaj sa Splice, imaš je za dž, naravno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...