Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

spavas li ti na iphone topiku?ovu si drugaricu izmislio ;) cuj, treba joj srpski na iphoneu.
ma sani, ona sto si trebala da je sretnes pa onda kao nisi imala vremena...a ne spavam, budan sampratim sta vi sektasi raditesve cu ja vas u sibir jednog dana, kad dodjem na vlast!
Link to comment
sad primetih: dobrodosao indy.
To je tacno ono sto bi Siri rekla. :D Bolje te nasao i jos 3x hvala na onom savetu odozgo (stvarno sam mislio da je Calendar najgori app ikada).tumblr_lt63yr661G1r4eoiuo1_250.png
Link to comment
:Hail: :Hail: za Microsoft :Hail: :Hail: Instalirao sam Photosynth za iPhone i impresioniran sam. Aplikacija je besplatna (kao i share na Photosynth.net), program (po defaultu, moze da se iskljuci) sve uradjeno automatski eksportuje kao klasicne fotke i u iPhone camera roll. Ima i direktno postovanje na Facebook i Bing. Naravno, da bi se dobili kvalitetni rezultati potrebno je iskustva, ali cak i prvi pokusaji su jako zanimljivi.
Link to comment

upgradeovao sam se na 5.0.1. i od tad mi stalno trazi pass za ulazak na forum i upucuje me na tapatalk da ga kupim. Ima li neki nacin da preskocim upisivanje usera i pass-a za ulazak na forum, I da zasto je Safari crn?

Link to comment

sektasi, da vas malo zloupotrebim. kome se igra dobra trkacka igra, skinite ovo i udrite 5 zvezdica, to su moji drugari i jako im malo treba da dobiju punu 4. zvezdicu, a to im je iz nekog razloga vrlo bitno. $0.99, placam pivo svakom ko da 5 zvezdica.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pretpostavljam da pod dekodiranjem mislis da jailbreak+unlock. Ne znam koliko kosta po servisima (koliko god da traze - puno je), mozes to i sam da odradis, ima dosta tutoriala po netu, konkretno gledaj ovaj i srodne teme na istom forumu. Proces nije preterano tezak, ne zahteva neko ekspertsko znanje, a i srodices se malo s telefonom :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

hoću ovo (glasine kažu da će iPhone 5 već biti fabrički tretiran) : da sam neko mudo u Apple-u, kupio bih ovu firmu smestamože se odraditi ako pošaljete tel u USA, za 60$http://www.liquipel.com/jedan moj ortak to zove "Nanina tehnologija"

Edited by braca
Link to comment
  • 1 month later...

Živ bio, znam, ima ih sad bezbroj, čak su svi proizvođači opreme i materijala napravili za svoje proizvode step by step guides aplikacije za iPhone/iPad. Ja sam mislio na neke dojajstvene aplikacije za uvođenje iKuloće u život nordijskog žohara.

Link to comment
Ja sam mislio na neke dojajstvene aplikacije za uvođenje iKuloće u život nordijskog žohara.
Znam, bre, zajebavam.Evo ti mojih omiljenihGoodReader (Pro)EvernoteTapatalk :P Wine Notes Nike+ GPS (uz odgovarajući senzor)SkypeMobileRSSRDP (za remote pristup Windows desktopu)LockBox (čuva passworde i ostali senzitivni info)CameraBagPS ExpressLight MeterDMDInstagram(Zadnjih 5 su fotografske, možda te neće zanimati)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...