Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja za navigaciju pored 2 kupljene aplikacije koristim besplatan WAZE, probaj da li dobro radi u tvom selu (pošto je community based, kvalitet informacija zavisi od broja korisnika), kod mene je odličan
Hvala za Waze :) PDF Reader
Link to comment
significant other je postala od pre neki dan vlasnik 4S-a pa bih nekako da umanjim pocetne troskove uzrokovane neiskustvom. pitanje 1:- kad je iPhone kod kuce na WLAN-u onda sav net trafic ide preko WLAN-a? ugovor koji s.o. ima je internet flat (prvih 200MB je 3,6Mbit/s, posle 64KB)- kako se vladati sa SMS-om/iMessage? to mi je sve nesto jos u magli. kako da kazem iPhone-u da hocu da koristim iMessage a ne SMS ako je primaoc poruke takodje u iMessage?
Za svaki slucaj pogledajte u Settings/General/Network/Cellular Data Network da li su ubaceni parametri za Cellular Data. Ako nisu a trebalo bi da nisu onda je bezbedna sto se tice trosenja...
Link to comment

Ako ti je u status baru pored imena mreze ikonica za wireless (oni lukovi) onda ti za razmenu podataka sigurno nece korisitit mobilnu mreze. Ako umesto ove ikonice stoji 3G ili E korsitice mrezu. Ukoliko zelis da isklucis koriscenje mreze za slanje podataka imas u Setings/General/Network polje Cellular Data koje postavljas na On/Off.

Link to comment
Ako ti je u status baru pored imena mreze ikonica za wireless (oni lukovi) onda ti za razmenu podataka sigurno nece korisitit mobilnu mreze. Ako umesto ove ikonice stoji 3G ili E korsitice mrezu. Ukoliko zelis da isklucis koriscenje mreze za slanje podataka imas u Setings/General/Network polje Cellular Data koje postavljas na On/Off.
ne bih da iskljucujem mrezu svaki cas. dovoljno mi je da znam da je wireless "jaci" od mreze. :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

ne bi me čudilo da opet krenu priče kako je Apple to doneo svetu (virtuelnu tastaturu). btw. kucati duže od 30 sekundi na tome je gore nego kucati na tastaturi zx-a 81.

Link to comment

Sta fali tastaturi ZX81? angry.gif

;)

(BTW. Nije to od Applea, nego neke nezavisne dizajnerske firme. Sto naravno ne znaci da Apple ne bi mogao da izvede da su oni to izmislili). :D

Link to comment

Sektaši, skinite iz storea Draw something, dojajstven pictionary za ubit vreme na radnome mestu. Ko oće da pika nek me srčne, d_ch .

Link to comment

koliko koristite siri?ja sam probao slicne stvari na androidu, i odustaoosnovni razlog: glupo mi je da razgovaram sa telefonom (narocito na ulici)

Link to comment

ja ga ne koristim nimalo. koristim za zezanciju onako, ali to retko, za osnovne funkcije mi je nepraktican posto mi se cesto desava da ne razume (ili pogresno razume) sta sam rekao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...