Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

Vojin Dimitrijević u Kažiprstu već 10 minuta tupi o Džejsmu Bondu i bondovskim lepoticama. Naravno, na WikiLeaks temu <_<A Blic istražuje: Koliko je naša diplomatija zaštićena od Vikiliksa!? :isuse: (Odgovor: apsolutno, pošto koristi sistem slanja depeša star 40 godina) Žaba, konj potkiva... kao ono kad su se pitali šta će Al-Quaeda prvo da napadne u Srbiji.

Link to comment

evo ga i comski, malo se podseca na druzenje sa elsbergom, verovatno i zali sto u vreme pentagon papers nije bilo neta, ali posle dugo vremena, vrlo zanimljivo poslusati starca focu.malo me brine sto se nigde ne pominje jacob.young turks skupili na jedno mesto sve ekspres politike, tanje lenard i komrakove na jedno mesto. ko ima stomak da odslusa papa bera i pozive na egzekuciju, odma posle sare.http://www.youtube.com/watch?v=5QsmfKHQJrM

Link to comment
Zar je to uopšte legalno? Freedom of speech?Mislim da je onaj Bradley Manning nahebao.
sigurna sam da nije, ali foks moze sve. jos da vidimo glena beka kako bode asanzovu vudu lutku dok grecen ujutru siba po navodnom silovanju, okupljanja na mostovima i tako to.a za meninga, bojim se da ga ceka dozivotna. mada je dosta love upumpano u fond za odbranu, tibegersii braca koch se nece ustezati ni od cega. cuveni demokratski pravni sistem mu jos nije dao ni priliku za otvoreno saslusanje ili kako se to vec zove.nego, time ima skajpovan intervju sa asanzom, od juce navodno. ima i deo o maningu i pretresima po bostonu. ne umem da postavim link na video, ali moze da se odgleda na sajtu.posto smo poslali jms-a u luksemburg, ajde sad glasanje za time 2010 person of the year
Link to comment

meni ovo postaje ozbiljno, čini se da je asange ugasio, ali me jako zanima da li u toj WL grupaciji ima drugih dovoljno fanatičnih i odlučnih da nastave u ovom stilu, ili ćemo ostati samo na ovom vrhu ledenog brega, sa saznanjem da je sistem pobedio.

Link to comment
sigurna sam da nije, ali foks moze sve. jos da vidimo glena beka kako bode asanzovu vudu lutku dok grecen ujutru siba po navodnom silovanju, okupljanja na mostovima i tako to.a za meninga, bojim se da ga ceka dozivotna. mada je dosta love upumpano u fond za odbranu, tibegersii braca koch se nece ustezati ni od cega. cuveni demokratski pravni sistem mu jos nije dao ni priliku za otvoreno saslusanje ili kako se to vec zove.nego, time ima skajpovan intervju sa asanzom, od juce navodno. ima i deo o maningu i pretresima po bostonu. ne umem da postavim link na video, ali moze da se odgleda na sajtu.posto smo poslali jms-a u luksemburg, ajde sad glasanje za time 2010 person of the year
glasovala
Link to comment
Tu su već pare u pitanju.
Upravo na TV-u kažu da su Bank of America deonice pale 3% zbog glasina da su oni meta budućih Leaks2 GonzoMožda sad Assangea štiti i činjenica da svi prate šta se s njim događa, tj. niko ne bi poverovao da mu se desio npr. "nesrećni slučaj".Moram još 1 da izrazim gađenje nad Palinkom, mislim kako je uopšte nije sramota da spominje Osamu koga su tako uspešno "uhvatili" (i zbog tog uspeha sjebali toliko mnogo toga). Kravetina 1 (sorry, krave).
Link to comment
glasovala
+3. Jel mi se čini, ili prima više glasova? Erdogan mobilizirao državne službenike, wtf? Bilo bi lijepo kad bi neko opisao tehničku stranu wikileaksa. Kakve su mogućnosti ulaženja u trag kompjuterima, serverima, ljudima iza njih?
Link to comment
×
×
  • Create New...