Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

:)Valjan razlog.Ja sam pre par godina prošao super, još mi nije jasno kako ali 18.000 za fuldine kristal montero... Doduše jeste da su dimenzije za tricikl...

  

ma mora se voditi racuna, narocito ako neko pazari polovne gume, sto nekad moze biti okej dil.

svaka ima datum proizvodnje, nije to zadjaba.

Nisam se kockao s polovnim, računao™ još ovu godinu ali...

Sada ne znam šta uzeti, ne daju mi se silni novci za 1000 km zimi a ne bih se ni zajebavao...

Link to comment

kakve su poslednje zime, snega/leda bude par nedelja i to je to.

ko ce dati 20000 za gume, pored svih redovnih i vanrednih ulaganja.

ionako je doslo da trenutka 'on ili ja', imam utisak da radim samo da izdrzavam kola. s tugom u srcu se mirim s cinjenicom da je vreme za prodaju kola, standard mi ne dozvoljava taj luksuz

Link to comment

ja bih uzo cak i najjeftinije zimske pre nego bilo kakvu ol sizn opciju.

Ne znam, sad su te all season mnogo naprednije nego pre, na testovima su neke čak bivale bolje od najlošijih zimskih.

Link to comment

kakve su poslednje zime, snega/leda bude par nedelja i to je to.

 

Ne radi se samo o snegu i ledu, nego o putevima pri niskim temperaturama (ispod 7 stepeni Celzijusa) te pouzdanosti odnosno dužini puta kočenja i tako nekim sitnicama. Jeste skupo, ali ili to ili glava u torbi.

Link to comment

jebiga, ja to jedno deset puta ovde ponovio, al kad me ljudi ne citaju :(

a skupo nije, s obzirom da se letnje gume vise trose zimi, a pogotovo zimske gume leti.

znaci, jedan komplet letnjih + jedan zimskih ce sigurno mnogo duze trajati negoli dva kompleta letnja ili dva zimska.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...