Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Na samrtnoj postelji obraća se baba unuku:Baba: "Želim da ti ostavim farmu koju imam, sa velikom vilom, tri traktora, ergelom konja i svom ostalom stokom, kao i 3.567.456$"Unuk: "VAUUU, baba nisam znao da imaš to sve, a gde ti se nalazi ta farma?"Baba: "Na facebooku"

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

smuvao zemunac engleskinju i otisao u park da je kresne, kad eto ga nazad u drustvo posle 5 minuta.pitaju ga:- s'a je bilo? s'o si tako brzo dosao?- ma nisam je dokres'o do kraja!- s'o?- kren'o ja da je kresem, a ona poce da vice "yes, baby, deep'r, baby, deep'r"- i?- i ja onda dnopr i ona me opizdila i otisla!

Link to comment

Došli Mujo i Haso u Frankfurt i zaustave se na benzinskoj pumpi, radnik pita:• Super?• Jok, vodu do vrha!Fritz se čudi, ne veruje i toči vodu u rezervoar stojadina a kad završi izađe Mujo, ubaci u rezervoar tabletu, zatvori poklopac i odveze se. Drugi dan isto tako, treći takođe i onda Fritz o tome obavesti svog direktora Dietricha. Dođe Mujo opet sledećeg dana, isti postupak, ali ovaj put direktor dođe i kaže:• Hoćete li mi, gospodine, prodati te vaše tablete za milion maraka?• Neću, hoću najmanje 2 miliona.Direktor kaže da je OK, donese lovu i uzme tablete. Muji napune vodu, on ode, a Haso ga pita:• Bolan, Mujo, a na šta ćemo se sad voziti kad si ti prodao one tablete?• Pa na plin kao i do sada

Link to comment

Leksikon odomacenih reci i izrazaAtlet majicaOdevni predmet u kojem leto provodi prosečan srpski ćale. Dodatna oprema podrazumeva gaće, pivo i TV.DobraŠljivovica za koju ti posle prvog gutljaja treba minimum 2 minuta da kažeš: dobrrra.Vanilin šećerTo je ono što muž/dečko donese iz prodavnice kad ga žena pošalje po prašak za pecivo.- oba su vrlo česta u kulinarskim receptima, ali mnogima nije najjasnije čemu koji služi;- pakuju ih u slične kesice;- stoje na istom mestu u prodavnici, koje se nalazi van uobičajenog muškogtrougla kupovine "hleb - neko meso - pivo".Upao u loše društvoFora kojom retardirani roditelj pokušava da smiri sujetu, jer je vaspitao morona.Trenutak kada postaješ čovekОнај моменат када након завршеног школовања родитељи почну да те зову паразит.Nema roamingAuto koji ne sme preko granice.- Što je Džile kupio Audi TT, 5500 eura!- Sigurno nema roaming!ToNajmanji zajednički imenitelj za muški i ženski rod jednine, ako vam se osoba gadi.- To ne zaslužuje da živi.Žandarmerijski poljubacNesto nalik francuskom poljupcu, samo što se u ovom slučaju ljubi beton il' neka druga podloga.Do jaja jeOno što će svaka domaćica pre da kaže nego da prizna da je usrala koru za tortu.- Auuu, bre, ženo što je ovako smrdljiva ova torta?!- Ali, dragi, nije do mene, do jaja je! Ja sam sve radila prema receptu.ČačkalicaNajčešći dezert nakon pečenja...U moje vremeRečenica kojom matorci počinju da traće vaše vreme.Dormeo dušekSvaka klupa posle mnogo alkohola.I vaša kičma se tako nežno i anatomski prilagođava letvicama...Društvena mrežaPaučina koja se nahvata u međunožju usled preteranog korišćenja fejsa, tvitera i sličnog.Belo po nosuDokaz da si arčio u lokalnoj burekdžinici, a poklopac sa jogurta nisi do kraja skino.Teslino unučeДете које од малена показује склоност ка гурању прстију у штекере, сијалична грла, грејалице...Mučenički izraz licaKada vidiš vozača juga kako pokušava da ubaci u rikverc...Čistačica na fakultetuОсоба која поседује академско знање, иако нема диплому.- Професоре, да бришем таблу?- Да, само остави Бернулијеву једначину и оне парцијалне изводе горе лево.- Нема фрке.Časova po kilometruJedinica za brzinu koja se koristi u Železnicama Srbije.Vođa navijačaOnaj što u crkvi prvi detektuje ključne reči pa se prekrsti, i onda ga ostali prate.Visok stepen svestiKada znaš šta si koga lagao 2-3 nedelje unazad, pa možeš sam sebe da podržiš.Seoba RusaKada nakon dezinsekcije, bube iz tvog stana pređu u komšijin.DžemperDeo odeće koji deca oblače onda kada je njihovim majkama hladno.Kafanski ruletKad obrćeš turu u kafani, a nisi siguran da imaš dovoljno para u džepu.Pišti ti ovo govno!Реченица којом вас родитељи обавештавају да вам звони телефон.4Број који садржи све знање овога света сакупљано кроз генерације и генерације претходника."Како си сазнао?""Фино, повезао сам два и два и све ми је постало јасно."GletovanjeNešto najbliže letovanju što možete sebi priuštiti sa prosečnom srpskom platom.DilemaOpcija koja ti omogućuje da se zajebeš onda kada imaš neki izbor ispred sebe.Predškolska ustanovaKafić u neposrednoj blizini škole gde učenici svraćaju pre početka nastave na pićence.SokoПрилошка одредба за место. Ако чујете да спомињу ову птицу више од 3 пута дневно, ви сте у Црној Гори.Sportski duhKada učestvuješ u životu, iako znaš da na kraju nećeš izaći kao pobednik.NošaPortabl klozet, nešto kao laptop u svetu računara.Bubanj PotokPotok gde se automobili podmladjuju, kilometraza smanjuje, a strance je vozila samo baba penzionerka i to samo po dvoristu.Krvavo zaradjen obrokSendvič koji se dobije posle dobrovoljnog davanja krvi.SmartХибрид фотеље, инвалидских колица и ајпода.- Да пређемо улицу.- Чек да прође овај са електричном фотељом.Audio i videoModerna verzija izraza čuo i video.-Jesi video šta se juče desilo u parkiću?-Jesam. I audio i video.Vuja DeSuprotno od deja vu-a. Osećaj da nikad nisi bio na mestu na kom se nalaziš u tom trenutku.SponzorušaRiba koja se kreše sa matorim likom dok je mlada, da bi posle mogla da se kreše sa mladim kada bude stara.Papuče FILAЛегендарне папуче, мултифункционалне, може се рећи - вечне. У њима се иде у продавницу, на базен / плажу, на пецање, у њима се током лета залива трава (неизоставан је и купаћи шортс током заливања), са њима је могуће убити муву, комарца, у њима се чисти кокошињац, јер имају ребраст ђон, па се може лако и брзо очистити. Раније су се на пијаци могли наћи оригинални, наравно шверцовани примерци, који су били прављени од чврсте пене, а каиш преко ноге је био од платна, а унутрашњост од неке перфориране коже. Данас се не могу нигде наћи праве Фила папуче, већ копије којима је промењено једно слово, и које су за једнократну употребу.Pičke materineI tako dalje...Ona moja žena nakupovala neke pudere, kreme, karmine, pičke materine...Zajebani rukopisObavezni predmet na medicinskom fakultetu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Montirala se baba da ide u grad, pa stala ipred ogledala da se pogleda.Odjednom se zbuni, ne može da se seti da li je bila u gradu ili se vratila."Ništa" razmišlja ona, "prošetaću pored dede, ako me pita gde ćešznači, da tek treba da idem, a ako me pita kada si se vratila, značida sam bila".Prošeta baba prvi put, ništa - deda ne reaguje, prošeta drugi put,opet ne reaguje...A DEDA RAZMIŠLJA:- Šta li se šetka ovako montirana... jesam li je jebao ili tek trebada je jebem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...