Jump to content

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

bili zeka i zmija i kaže zeka:- zmijo, izvini što sam te zajebavao što nemaš noge.- ma nije bitno, bilo pa prošlo...- super, onda, evo ruke!

Link to comment

lepo se sklonio prvo, al kad ona nece da prestane...nekoliko zapazanja:1. zeka nija budala2. maca je dobila sta je trazila3. uhvacena, nije se preterano bunila

Link to comment
Meni zeka omiljen lik iz vicova.424a8c1c1edf9684c9b2abddd253b0fe.gif
lepo se sklonio prvo, al kad ona nece da prestane...nekoliko zapazanja:1. zeka nija budala2. maca je dobila sta je trazila3. uhvacena, nije se preterano bunila
:lol:
Link to comment

Zaljubljena žena šalje sms na mobilni svog voljenog: Ljubavi moja, ako spavaš, pošalji mi svoje snove, ako se smiješ, pošalji mi svoj osmijeh, ako, pak, placeš pošalji mi suze svoje. Ljubim te! Mužjak odgovara:Ljubavi moja, kenjam... šta'š da ti pošaljem?

Link to comment

Oglas:Mladog i uspešnog muškarca s rešenim materijalnim i stambenim pitanjem, simpatičnog i veselog, velikodušnog i odanog, koji ne pije, ne puši i ne drogira se, sa smislom za humor, načitanog i zabavnog, heteroseksualnog, s atletskim telom, neoženjenog, bez dece i bez dosadne rodbine SAMO HOĆU DA VIDIM! Sifra: Skromna devojka

Link to comment

inspirisan od jutros lav topikom i vocapom, setih se onog starog:Razgovaraju tri nekrofila.Kaze prvi; uff, ja volim leseve sveze, ono utrcim u grobnicu odmah posle sahrane, to je najjace...Drugi kaze: ma joook bre, ja volim da prodje neki dan, da prosaraju malo one pege i to...Treci kaze; ja volim da pustim da prodje jedno mesec-dva...Ova dvojica zgrozeni, ma daaaaj bre, fuuuj, pa kako to?Sto, kaze treci, ekstra je , gde god ubodes ulazi!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...