Jump to content

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

1. Jedna ljudska celija sadrzi oko 75 MB genetskih informacija unutar DNK2. Jedan spermatozoid sadrzi polovinu genetskih informacija, tj. 37.5 MB3. U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 miliona spermatozoida4. Prosecna ejakulacija muskarca traje 5 sekundi i sadrzi oko 2.25 ml sperme5. Iz gore navedenog sledi da propusna sposobnost muskog polnog organa iznosi:(37.5МB x 100Mil x 2.25)/5 = (39 321 600 bajtova/spermatozoidu x 100 000 000spermatozoida/ml x 2.25 ml) / 5 sekundi = 1 769 472 000 000 000bajtova/sekundi = 1 609.33 Terabajta/sekundiDobijamo, znaci, da zenska jajna celija izdrzava DDoS napad od vise od hiljadu ipo terabajta u sekundi i pritom propusta samo jedan, odabrani, paket informacija.Time zakljucujemo da je jajna celija ubedljivo najbolji hardverski Firewall koji postoji na Zemlji!Problem je sto taj jedan paket informacija koji taj Firewall propusti - blokira sistem na 9 meseci!

Link to comment
1. Jedna ljudska celija sadrzi oko 75 MB genetskih informacija unutar DNK2. Jedan spermatozoid sadrzi polovinu genetskih informacija, tj. 37.5 MB3. U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 miliona spermatozoida4. Prosecna ejakulacija muskarca traje 5 sekundi i sadrzi oko 2.25 ml sperme5. Iz gore navedenog sledi da propusna sposobnost muskog polnog organa iznosi:(37.5МB x 100Mil x 2.25)/5 = (39 321 600 bajtova/spermatozoidu x 100 000 000spermatozoida/ml x 2.25 ml) / 5 sekundi = 1 769 472 000 000 000bajtova/sekundi = 1 609.33 Terabajta/sekundiDobijamo, znaci, da zenska jajna celija izdrzava DDoS napad od vise od hiljadu ipo terabajta u sekundi i pritom propusta samo jedan, odabrani, paket informacija.Time zakljucujemo da je jajna celija ubedljivo najbolji hardverski Firewall koji postoji na Zemlji!Problem je sto taj jedan paket informacija koji taj Firewall propusti - blokira sistem na 9 meseci!
Tehnicki, pri svakoj ejakulaciji se izbaci 200-500 miliona spermatozoida, od kojih, na kraju, do jajne celije stigne svega njih 200. Tako da jajna celija opsluzuje 1 ili nijedan od 200 paketa. Takodje, moze se zakljuciti da je QoS ove mreze, i pored velike propusne sposobnosti muskog polnog organa, dosta los, zbog velikog broja odbacenih paketa i nepostojanja mehanizma za otkrivanje gresaka u primljenom paketu.
Link to comment

evo jedan vic za borcance i one koji znaju kako je borca teritorijalno ustrojenakako ce se zvati Zemun kad se izgradi most koji ce nas povezati?

centar 6

i jos jedankako se zove zemunska muva?

Munzara

Link to comment

Dođe plavuša u sex shop:- "Gde su vam vibratori?"- "Tu na ovom zidu."- "Uuuuu ja bih ovaj crveni!"- "Gospođo, desno od aparata za gašenje požara."

Link to comment

Citao (gledao)topic Desanku pa se od jedne fotke setih vica.Okliznula se balerina gola u kupatilu, al kako je bila gipka, razabila se nekako u spagu, medjutim kako se razvukla gola, povukla ona stvar vakuum, zalepila se i ne moze da ustane.Vikala jadna, cule je komsije, probile vrata, njoj neprijatno, zovu hitnu pomoc, oni dosli, povuci potegni, ne mogu nista. Neko se seti, aj da zovemo keramicare, posto se zalepila za plocice.Dosla dva dlakava keramicara i cutke gledali jedno par minuta. Onda jedan naglo pridje balerini i poce da joj uvrce bradavice i trlja grudi...Komsije u soku gledaju, pita jedan; pa majstore kako ce to da je odlepi?Kaze majstor; ma nece nikako, nego cekam da ovlazi da je prevucemo u sobu pa nek se parketari jebavaju!

Link to comment

razgovaraju dva geeka1: znas da postoji zivot izvan interneta?2: nemoj da zezas, posalji mi link@zeroerror :s_d: mogu i ja nista novo da ne kazem - cijela vagina je onda firewall

Link to comment

U cekaonicu jedne bolnice koju, u poslednje vreme, prate afere, dolazi policajac. Pacijent koji ceka satima prijem mu kaze:"Cekaj da nas prvo pregleda, pa ga vodi"

Link to comment

Reportaža u jutarnjem program - voditeljka na pijaci pita neku baku koja prodaje svoje proizvode: - Dobro, recite mi zašto su vam proizvodi tako skupi? A baka, odgovara: - Nisu mi dete, proizvodi skupi, vec si se ti loše udala!

Link to comment

Vraca se Mujo pripit kasno navece kuci i Fata ga bijesno doceka navratima:"Tako dakle, u 3 ujutro se vracas kuci?""Ko kaze da se vracam? Samo sam doso po gitaru!"

Link to comment
Reportaža u jutarnjem program - voditeljka na pijaci pita neku baku koja prodaje svoje proizvode: - Dobro, recite mi zašto su vam proizvodi tako skupi? A baka, odgovara: - Nisu mi dete, proizvodi skupi, vec si se ti loše udala!
ovo nije vic. stvarno bilo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...