Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Dođe ludača običnom čoveku i kaže mu: "Ti si zbunjen." "Nisam", on odgovori. Ona ponovo: "Jesi, jesi, jesi!" "Ama, nisam!" "Jesi, jesi, jesi", nastavi ona mlatarajući rukama. "Hoćeš da ti sada dovedem policiju, da te odvede tužiocu da te on optuži da si zbunjen i da ti onda sudija presudi da jesi! Jesi, jesi, jesi!" Čovek gleda ludaču i ćuti, ne reaguje. Kada ona stvarno dovede policiju, tužilac ga optuži i sudija presudi da je zbunjen. Odmah posle presude ga ludača zaskoči i počne da jebe. Potraja seks i čovek joj, najzad, kaže: "Seks je bio lep i prijao mi je, ali zašto si morala da me proglasiš za zbunjenog kada bih ja ionako rado pristao na seks." Ludača odgovori:

 

Spoiler

"Ložim se na zbunjene."

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 16.10.2022. at 0:37, Ajant23 said:

Dođe ludača običnom čoveku i kaže mu: "Ti si zbunjen." "Nisam", on odgovori. Ona ponovo: "Jesi, jesi, jesi!" "Ama, nisam!" "Jesi, jesi, jesi", nastavi ona mlatarajući rukama. "Hoćeš da ti sada dovedem policiju, da te odvede tužiocu da te on optuži da si zbunjen i da ti onda sudija presudi da jesi! Jesi, jesi, jesi!" Čovek gleda ludaču i ćuti, ne reaguje. Kada ona stvarno dovede policiju, tužilac ga optuži i sudija presudi da je zbunjen. Odmah posle presude ga ludača zaskoči i počne da jebe. Potraja seks i čovek joj, najzad, kaže: "Seks je bio lep i prijao mi je, ali zašto si morala da me proglasiš za zbunjenog kada bih ja ionako rado pristao na seks." Ludača odgovori:

 

  Hide contents

"Ložim se na zbunjene."

 

postoji ono "jebo lud zbunjenog"

ovo je sad "jebo zbunjen ludu"

  • +1 1
Link to comment

dolazi haso kod muje. muja drži kitu na frižideru.

-šta to radiš mujo?

-grejem, znaš da se sve ta toploti širi, na hladnoći skuplja. spremam se za fatu

- pa, gde je fata?

-eno je u frižideru.

  • Haha 2
Link to comment

Na jednom drugom topiku isla prica o dedi pa me setilo jednog vica.

 

U vozu sedi jedan stari lala i mladja devojka.

D - Jelte deda, kolko je Vama godina?

L - meni je 82a godina.

D - Iju, pa ja Vam nikad ne bi dala!

L - E dete moje, a sta bi deda i kad bi mi dala ;)

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...