Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Odem pre neki dan u zakazanu posetu svom izabranom lekaru.

Na pregledu, on mi kaže kako ću morati da prekinem sa masturbacijom.

I ja ga upitam -  A zašto?

 

A on odgovori - Zato što pokušavam da vas pregledam

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, Filozof manijak said:

Odem pre neki dan u zakazanu posetu svom izabranom lekaru.

Na pregledu, on mi kaže kako ću morati da prekinem sa masturbacijom.

I ja ga upitam -  A zašto?

 

A on odgovori - Zato što pokušavam da vas pregledam

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Završio se draft u NBA i gazda Denver Nagetsa pozvao nove igrače da im poželi dobrodošlicu. Nakon što ih je pozdravio i popričao s njima, reče im još ovo: “Ja sad moram na neki sastanak, ali tu je naš čovek Bil, koji vam može obezbediti sve što vam treba. Opustite se malo i proslavite, pa za dva dana počinjete s radom”.

 

Gazda kluba ode, a Bil reče igračima: “Zdravo, momci. Čuli ste gazdu, ja vam mogu sve srediti. Ako želite večeras ću vam dovesti neke od najboljih kurava u celom Koloradu”.

“Čuj, brate… Mi smo u koledžu bili zvezde i pojebali smo sve čirlidersice. Ne trebaju nama ženske, nego daj nam donesi nešto što nismo probali. Evo, ja bih kokain.”

“Tako je, donesi nam kokain” - povikaše i drugi igrači.

 

Kad je čuo šta žele, Bil im polako reče: “Vidite… Ja bih mogao i to da vam donesem, ali nemojte to da radite, droga je veoma štetna za mlade sportiste. To sam davao jedino nekim veteranima, koji teže podnose duga putovanja i velike napore, a vi prvo treba da postanete zvezde, namlatite se para i obezbedite sebe i porodicu. Znači, takve stvari sad nećemo, u redu?”

“Pa, dobro, dovedi onda te ženske” -  nevoljno rekoše igrači, a Bil upita momka koji je sve vreme ćutao.

“Hej, dečko, šta tebi treba, ti još jedini ništa nisi tražio?”

“Bile, imam jednu molbu… Donesi mi burek, al’ da bude dobro mastan, i dve litre kole da to sperem”.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...