Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Otisao a da nije dobio sansu?! :blink: Mileram je pobegao iskoristivsi 1 rupu u propisima UEFA... <_<
Da na to sam i mislio samo se nisam dobro odrazio :lol: mada mi se čini da je njegovo bekstvo ipak posledica nesposobnosti uprave da spreči takav zločin prema interesima kluba... :fur:
Link to comment
Da na to sam i mislio samo se nisam dobro odrazio :lol: mada mi se čini da je njegovo bekstvo ipak posledica nesposobnosti uprave da spreči takav zločin prema interesima kluba... :fur:
Ma nije tu uprava mnogo mogla, to je 1 tipican primer menadzerskog mesetarenja... <_< Evo i Zvezdi tako odvedose dva klinca u Atinu...
Link to comment
Mao 4 komada za Santos u Kopa Libertadores :Hail:
:Hail::Hail::Hail::Hail: Citam ovo sto si napisao i mislio sam da se odnosi na ukupam broj golova do sada, kad ono doktor dao 4 komada na jednoj utakmici. Uzeti onaj preostali mig-29 i baciti bombu na Marakanu kada je sednica upravnog odbora. Kakvi su to smradovi. Baciti bombu i trenerima. Kosanovicu zato sto nije uvideo potencijal na pocetku i zato sto ga je gurao na poziciju na koju on nikada nije igrao. O jebenom Murinju necu ni da pricam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...