March 29, 200818 yr Bojan Brnovic (nas, Crnogorac) na petoj utakmici uzastopno, cini mi se, za Djer...
March 29, 200818 yr jedan je Boskovic BrankoeditI Bosko Balaban za dinamoeditMiralem za Herenven i Boya za Rapid Edited March 29, 200818 yr by Feindouno
March 30, 200818 yr Taman htedoh reći,ili je ovaj internet servis pobrljavio,ili je BB sproveo loptu u svoju mrežu.
March 30, 200818 yr Bajic za MonchengladbachI to u 90. minutu.Tako mu i treba. Izdajnik.Još davno sam rekao da me uopšte ne interesuju igrači koji dozvole sebi da napuste Partizan. Pa još zbog para. Pih.A da je bio odličan igrač, bio je.
Create an account or sign in to comment