Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Da, u pravu si. Moguce da su mu u mom izvoru sabrani golovi iz turskog kupa i govno kupa. U prvenstvu u svakom slucaju 15/10. Zar je moguce da je Zigic dao 1 na 13?! Jest da ga ne pratim, ali nesto mi se cini da se pricalo o nekim njegovim golovima?!

Link to comment
kezmane, providan si.
Eh, sranje. Provalio si me. Nesto mi ne ide u Fenerbahceu, pa ubijam vreme viseci na PPP forumu i provocirajuci :Hail:-ljubitelje. Ja se najdublje izvinjavam i samopokenjavam na sopstvena ledja. Usput, evo i wiki citira moj izvor: wiki . Gotovo sigurno da je kup Uefa uracunat - inace bi bilo previse utakmica u kupu. Anyhow, 26 utakmica, 19 golova, nenadjebivi Mateja.
Link to comment
Zigic je dao 4 gola u kupu (3 Unionu i 1 Betisu) i 1 gol u prvenstvu (Saragosi)...
A koliko je tek puta asistirao?! angry.gif Još da u Valensiji ima ko pošteno da nabaci loptu, najbolji fudbaler Srbije za 2007. godinu, bio bi u konkurenciji za Tempovog igrača godine...
Link to comment
Zigic je dao 4 gola u kupu (3 Unionu i 1 Betisu) i 1 gol u prvenstvu (Saragosi)...
....sutnuo nogom 15 puta,glavom 12 puta,3 puta primio na grudi,2 puta igrao rukom i 1 laktom (crveni)... :Hail:
Link to comment
Marko Dević za Metalist iz Harkiva.
pre mesec-dva bio je u Zurnalu skolski primer teksta za 100 evra o 1 Devicu, sa sve tim da ga Ukrajinci zele u svojoj reprezentaciji i upozorenje Djukicu da obrati paznju da nam ne bi oteli takvog igraca ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...