Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Imam utisak da je Grčka nešto bogatija zemlja od Srbije, a mislim i da taj Olimpijakos ima budžet veći nego Partizan i Crvena yveyda zajedno za dve-tri sezone ( čak i kada bi se budžeti računali "insajderski" tačno).Sačekaj da se neki Roman pojavi i potisne sitne Miškovićske ribe pa kupi yveydu i da Zeka Gazprom kupi Partizan i eto nama fudbala, tečnih akcija, golova...

Link to comment

Sa postom se slazem (osim imena koje si naveo, narocito don Vita), ali mi nije jasno da neko ima toliki kompleks pa ni ime kluba ne zeli da napise kako treba.

Edited by dragance
Link to comment

I nije da nije imao mesta, dapače, on je jedini iz zlatne generacije koji je kod Muslina bio redovan u prvih 11, a ni Zenzi nije bio stran. Na stranu to što je imao sreću da mu se pozicija ne podudara ni približno sa Bombinom ili Bastinom. Da je imao u glavi koliko u nogama, ispao bi sasvim ozbiljan igrač od njega.

Link to comment
I nije da nije imao mesta, dapače™, on je jedini iz zlatne generacije™ koji je kod Muslina bio redovan u prvih 11, a ni Zenzi™ nije bio stran. Na stranu to što je imao sreću da mu se pozicija ne podudara ni približno sa Bombinom ili Bastinom. Da je imao u glavi koliko u nogama, ispao bi sasvim ozbiljan igrač od njega.
O tome smo već 47. (and counting) puta diskutovali i u načelu se slažemo. Igrao je kod Muslina, i kod Filipovića, da bi potom počeo da ispada iz tima. To sa sobom povlači i druge stvari, dakako. Šta znam, i ja bih pizdeo kada bi neki dripci koji pojma nemaju morali da igraju pre mene, pre ili kasnije bih počeo da ne treniram i tako dalje...Ko zna. Puno sreće momku, ako ništa drugo nadam se da će mu krenuti nakon onih silnih povreda.
Link to comment

Milan Jovanovic potopio Klub Briz, dva komada za pobedu 1:2Kuzmanovic za FiorentinuBosko "Mansini+pare" Jankovic za Palermo

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...