February 9, 200818 yr Kacar za Pantelica i gol je pao nemaju mnogo izbora ako ne zele da iduce sezone pale i zare drugom ligom
February 9, 200818 yr Da li onaj komentator Sportkluba uvek onako svršava na 1 Kraljevića Marka?Ne, i mene je iznenadio
Create an account or sign in to comment