Jump to content
IGNORED

Premier Liga


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ArleKino

    64

  • porucnik vasic

    17

  • MiddleClass

    14

  • Brazilac

    10

To sam i njih pitao, pa su me uputili na Borac. :(Šalu na stranu, kako je zaista izgledao grb Borca iz 26? I koja trobojka je prva sela na mesto?

Edited by McCabe
Link to comment

Borac kroz istoriju, pokoja starija slika:FINALE KUPA RS 1995., Borac - Rudar Prijedor, 25 000 (3:2)normal_02_borac-r_prjedor-95.jpgPa malo još starije sličice, Borac u vrijeme SFRJ, BORAC - Zvezda:normal_57_borac-zvezda.jpgnormal_69_19.jpgnormal_52_17.jpgOvo je isto nešto da li Zvezda ili Partizan pred raspad SFRJnormal_41_7.jpg

Edited by Marko_bl
Link to comment

Eto toliko za uvod u buduće ćemo o sadašnjem trenutku pa ko želi neka prati i učestvuje aktivno na temi, a dešavaju se mnoge pozitivne stvari pa ćemo to povremeno pratiti kao i slike sa gradilišta jer se trenutno gradi sjeverna tribina i pomoćni tereni. Takođe Borac u naredni period ulazi sa ambicijama da odbrani titulu i uzme Kup za neki dan je izvlačenje paravo polufinala Kupa BiH i Kupa RS pa ću i to prenijeti.

Edited by Marko_bl
Link to comment

Posljednja dva pojačanja našeg tima pred početak sezone (koja počinje 10. marta) su igrači Legije iz Varšave: Srđa Knežević (bivši igrač Partizana) i golman Marijan Antolović (nekadašnji mladi reprezentativac Hrvatske) a od zvučnijih imena u ovom prelaznom roku u klub se vratio Nemanja Bilbija.http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/Poljaci-ipak-u-Borcu-130334.html

Edited by Marko_bl
Link to comment

Da, baš tako iskreno ne znam gdje je danas i čime se bavi čak se ni ne sjećam da li je dolazio u BL skora su igrali neki meč veterani Borca i ZvezdePoslije Borca činimi se da je i u Zemunu bio

Edited by Marko_bl
Link to comment

Kakav je igrac Sakan koji je sad dosao u Rad iz Borca?Je li Bilbija, sto vam je sad u timu, sin onog Bilbije sto je igrao u SFRJ ligi? Koji klub po tebi ima najveci potencijal za nesto vise u buducnosti, od sledecih: Leotar, Rudar, Slavija ili Radnik?

Link to comment
Koji klub po tebi ima najveci potencijal za nesto vise u buducnosti, od sledecih: Leotar, Rudar, Slavija ili Radnik?
Obzirom da sam, u toku vojske, dosta komunicirao sa Trebinjcima, njih Leotar i nije toliko zanimao. Dosta su isli u Niksic kad je dolazila Zvezda ili Partizan. Inace Leotar je uvek ima dobru skolu i dosta se osanja na svoje igrace. Slavija ima neku bazu svojih navijaca, ali ni oni generalno nemaju para za nesto ozbiljno. Radnik je raspad, nit ima neke svoje igrace, a i ljude i klince nesto i slabo interesuje. Mislim skupi se tu nesto, ali se ide na Marakanu kad se igra neka evroska utakmicaAko mislis o rudaru iz prijedora, to vec sabo znam, sad su nesto bolji ali i to je lose.Sve u svemu, para nema, nema ni potencijala.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...