Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

18 minutes ago, Ratamahatta said:

Mesec dana pre toga bila Metalika, djubre od koncerta.

 

To ono kad su svirali Black unazad? Meni bilo zabavno. :blush:

 

Objašnjavam posle drugu koji nije išao - kaže, misliš unazad kao druga strofa, pa prva, rifovi.. Da da, rekoh, i pjevao je unazad, sve same satanističke poruke, naročito Nothing Else Matters.

  • Haha 2
Link to comment

Da da, to je taj koncert. Lars ga je unistio s dobosarenjem, Kirk promasio ulaz u solo u NEM. Ocaj, bas bas lose i izvikano. Kad pogledas Moskvu '91 kad su bili besni i siromasni i uporedis s ovim, teska sramota. A i atmosfera je bila kurton, tu je vec pocela era smartfonova i odlazaka na koncert da bi mogao da kazes kako si bio na koncertu. Skoro pa kao protesti, samo sto nisam video koker spanijele da je neko doveo, mozda je bio Tadic da se slika, ne secam se tacno.

Zao mi mnogo sto nisam uhvatio Soundgarden i original Panteru i AIC nikada, jebiga. 

Oh well, youth well spent :D

Sad samo sednem na tribine/balkone, narucim jugo koktu, usnimim pokoji klip da nerviram dusmane i natenane. Bole me vise kurac da pazim oce me neko sutnuti uglavu

Mozda bih od vecih imena isao jos na NIN, Massive Attack, Primus ili Santanu, ali nije must i mrzi me sad vec da pomeram zivot zbog toga

Postala je preskupa zabava posle kovida
 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Ratamahatta said:

Postala je preskupa zabava posle kovida

 

SO true. Na Ostrvu uskaču premijer i Vlada zbog cijena za Oasis na tiketmasteru.. pašće imperija zbog fokin braće G. Živi piš :D

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Svemir Zeka said:

Manu Čao, Exit 2008

Niko ne može da mu prismrdi

 

Bila, nezaboravan. Pre njega na mejnu bili Juliette and the Licks i Gogol Bordello, kakav maraton, secam se da sam sa tvrdjave otisla u 8 ujutru i da sam bila uzasno strokava i da me je svaka kost bolela.

 

Ja dva puta videla Blur (Rock Werchter 2013. i Lisabon 2015.) i to mi ima posebno mesto. Imala kartu za Hyde Park 2009. al jbg zivot se isprecio i nisam uspela otici.

 

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
On 1. 9. 2024. at 19:32, Svemir Zeka said:

Nego, Bed Mjuzik ostavio 483 postova na temi, sve da bi neko pisao o Bajagi jednog dana, Galagerima i Edu Širenu.

Sad kad bi ga neko pozvao.....bio bi zakazan fajt negde :D

 

 

Zabole piša BMBP da se cima oko sirotilje ko što ste vi, bukvalno eoni svemira iznad

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Ratamahatta said:

Ti mora da volis Verve i Oasis 

Oasis mislim da je najgori bend uživo ikada, gori i od The Smiths čijoj sam se lošosti čak 2x u životu uverio.... Jbga stariji sam od Broja 1.

Link to comment
32 minutes ago, Eleniko said:

 

 

Zabole piša BMBP da se cima oko sirotilje ko što ste vi, bukvalno eoni svemira iznad

Eh kad bi znao koliko mene Bed Mjuzik voli....muko moja :cry: 

Ti misliš da si ti neko mudo u odnosu na njega, kao, drugari ste? :lolol:

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Eh kad bi znao koliko mene Bed Mjuzik voli....muko moja :cry: 

Ti misliš da si ti neko mudo u odnosu na njega, kao, drugari ste? :lolol:

 

Ne znam, jel ti pravio palačinke sa džemom od šipka kao meni, a? 😜

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

Ne znam, jel ti pravio palačinke sa džemom od šipka kao meni, a? 😜

Nije palačinke, al smo se lepo družili. :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...