Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

5 minutes ago, ronin said:

Dropkik Marfiz preksinoć u Pešti...Sjajana svirka i atmosfera samo sam se prejebeno zapio....:isuse:...Uf kakvo je đubre hungarsko pivo.. 

 

Jesi izašao na binu i pevao sa njima?

  • Haha 4
Link to comment
16 minutes ago, ronin said:

Dropkik Marfiz preksinoć u Pešti...Sjajana svirka i atmosfera samo sam se prejebeno zapio....:isuse:...Uf kakvo je đubre hungarsko pivo.. 

 

Asocira me na koncert Metalike u Budimpešti devedesetih i drugare metalce koji su kupili četiri konzerve Coca Cole i u njih sipali vinjak. Na ulazu podignu ruke gore držeći konzerve, ovi ih pretresu, sve ok i posle se ubiju.

  • Wub 1
Link to comment
52 minutes ago, Nikodije said:

 

Jesi izašao na binu i pevao sa njima?

Nisam se peo na binu i pevao sa njima ali sam navatao buckastog pomalo i botoksiranog Ken Kejsija...

IMG-b45938d64e236e4c805d16c051b5bef5-V.jpg

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

ma jel to bad počeo da radi i po vulgariji, zar to nije njegov bend

 

Preveliki je to zaloga za takve agencije, a da nije makar u nekoj varijanti državni projekat... raspitao sam se :)

Inače, taj teatar je skroz fora za Gizarde. Mislim i da nema stajanja.

  • Hvala 1
Link to comment

Sveža najava: dupli pass - naravno, neću moći da odolim da idem obe večeri. Btw ko voli a pritom ne prati Roberta na Fejsbuku: on je dovoljan razlog da se ima FB. Voli čovek da piše, a i ume.

 

Robert-Forster.jpg

  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

*EDIT za iznad:

 

"Playing 40 songs across two consecutive nights, Robert performs two unique shows — with a completely different set of songs each night. Just Robert, his favourite songs and an intimate audience, as he explores his illustrious catalogue with complete freedom. Never repeating himself. No two nights the same. A once-in-a-lifetime experience."

 

excited.gif

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

+1. Izvrstan cert The Smile-a sinoć u krcatom Hangaru, više od 2 sata svirke i posle dovoljno vremena da se stigne na poslednji bus. Takođe, prijatno sam bio iznenađen produkcijom i samim stejdžom, oni bimovi u pozadini sa prikazom članova benda su baš izgledali moćno. Na osnovu spike oko mene, cenim da je u publici bilo 70% Rusa i ostalih stranaca.

Prava šteta što se Džoni zbunio tokom introa pesme Thin Thing, pokušao je dva puta, Tom ga pitao "Džoni, jesi dobro?", ali Džoni je izgleda privremeno ubagovao jbg, pa su odustali od TT i prešli na narednu stvar, tako da smo ostali uskraćeni za jednu od najboljih njihovih stvari, sa onim prelepim gitarskim deonicama uz vrat u drugoj polovini pesme :(

 

Stoga, evo Thin Thing uživo sa nekog drugog nastupa. 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...