Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Just now, Ted said:

 

da, ovo definitivno nije od sinoć. ovo je, skoro sam siguran, Sonne, a to je bilo bliže kraju, nege oko 22.30, odnosno bio je mrak

 

čuo sam na netu da su se neki fanovi žalili na koncert u Drezdenu, koji je počeo rano i bio po dnavnom svetlu. moćda je to

 

Ne samo što je bio mrak, nego ovde imaš i zgrade u blizini i neko uzvišenje iza. Nije Beograd sigurno. 

 

Btw, evo celog koncerta iz Praga od 11. maja dole, koji je imao skoro istu set listu kao i jučerašnji, samo su Rammstein i Ich Will zamenili mesta...

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ali je bilo baš tako :naughty:

 

Pa bilo je možda i bolje, jer je bio mrak...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

 

Ne samo što je bio mrak, nego ovde imaš i zgrade u blizini i neko uzvišenje iza. Nije Beograd sigurno. 

 

 

da, da, tako je.....kod nas bi iza bine mogla da se vidi samo zgrada SIV-a.......to se sad zove Palata Srbija valjda

Link to comment

Evo Sonne od sinoć, ja jesam snimio deo (iako sam se baš trudio da minimalno drkam telefon).

 

image.thumb.png.a4bd14e764d2caa80bc414f028828147.png

  • +1 1
  • Wub 5
  • Hvala 2
Link to comment

inače ovaj benzin ili čudo koje sagorevaju, takođe dolazi sa njima, odnosno nije sa NIS-ove pumpe :D

 

navodno se radi o nekom benzinu (ili kako god da se to tačno zove) koji se koristi na filmskim setovima i snimanjima, a fazon je u tome što ne ispušta/sadrži otrovne materije prilikom sagorevanja

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Sammael said:

Evo Sonne od sinoć, ja jesam snimio deo (iako sam se baš trudio da minimalno drkam telefon).

 

image.thumb.png.a4bd14e764d2caa80bc414f028828147.png

 

jel ovo sa tribine 1?

 

tamo smo bili @Ayatollah i ja

 

možda smo se i upoznali, ako si ti lik koji je u pauzama između pesama, iz sveg grla, dozivao izvesnu Klaudiju :D

  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

 

da, da, tako je.....kod nas bi iza bine mogla da se vidi samo zgrada SIV-a.......to se sad zove Palata Srbija valjda

gde je bina okrenuta? ka istoku(gradu) ili zapadu(zemun)

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

jel ovo sa tribine 1?

 

tamo smo bili @Ayatollah i ja

 

možda smo se i upoznali, ako si ti lik koji je u pauzama između pesama, iz sveg grla, dozivao izvesnu Klaudiju :D

 

Jest, tribina 1, ali nisam bio s Klaudijom nego s Anom :D verovatno smo se videli u prolazu

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gde je bina okrenuta? ka istoku(gradu) ili zapadu(zemun)

 

ka zapadu rekao bih, iza bine se, kad smo ušli, što je bilo za dana, video SIV (deo)

 

 

IMG20240524185305.jpg

fsdfsdfsdfsdsdf.jpg

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

 

Jest, tribina 1, ali nisam bio s Klaudijom nego s Anom :D verovatno smo se videli u prolazu

 

nije ni ovaj bio sa Klaudijom, više je zvučalo kao da žudi za njom :D

 

bila je super grupa momaka oko nas, mislim, zezanje na nivou i sve ostalo

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

ka zapadu rekao bih, iza bine se, kad smo ušli, što je bilo za dana, video SIV (deo)

 

 

IMG20240524185305.jpg

thx

 

Spoiler

okrenuta je ka istoku

gleda na istok

 

zbog tog ih i mumlavo čujem

 

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

U okviru manifestacije Leto u MUZEYU besplatni koncert Obojenog programa ispred Muzeja Jugoslavije.


Divno vece, dobra muzika, raspolozena publika - uzivanje!

 

IMG_7061.thumb.jpeg.229cd39438a836a4b089e9032497d8f6.jpeg
 

IMG_7060.jpeg

Edited by Dada
  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment
47 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 jes jebo im pas mater

:fur:

gruva ko da su mi na parkingu, što je ok da nisam ustao u 05:30

 

 

Stižu i do Bežanijske Kose. Baš su mi tužne one fotke sa hiljadama mobilnih koji snimaju koncert.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, reg said:

 

Stižu i do Bežanijske Kose. Baš su mi tužne one fotke sa hiljadama mobilnih koji snimaju koncert.


a još su tužnije što će 99% njih kada budu odgledali prvih 5 sekundi snimka reći shit i obrisati ga da im ne zauzima memoriju

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:


a još su tužnije što će 99% njih kada budu odgledali prvih 5 sekundi snimka reći shit i obrisati ga da im ne zauzima memoriju

 

To se valjda snima da bi se pravio story, reels, ili kako se već zove. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...