Jump to content

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Ma jebem ih baš zbog akustične verzije Engel, tose nisam nado. :fur:

 

Vidim po storijima da je bilo mirno, svi samo snimaju, pa se nadam da će večeras biti bolje u publici.

I ja sam očekivao više prženja ali samo u Feuer zoni nisu bili vidljivi mobilni svuda (gledano s tribina)

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

hit mi je bilo otkriće da ispod bine na kojoj su ramštajn postoji još jedna na kojoj su muzičari koji zapravo sviraju koncert.

 

Šokiran sam

Link to comment

Pričo Bajaga kod Galeba kako Lajbah odjebo tada nepoznate Ramštajne a nakon par godina ovi to zapamtili i odjebali njih kao predgrupu.

 

 

  • Haha 7
Link to comment

jebo vas lazni laibach, bio neko da gleda tatu mika?, vidim da se ponovo u publici pojavio jon spencer.

Link to comment
Posted (edited)

Rammstein :ziga::ziga::ziga:

 

ja sam brate uživao......a i svi oko mene

Edited by Ted
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Papovac said:

jebo vas lazni laibach, bio neko da gleda tatu mika?, vidim da se ponovo u publici pojavio jon spencer.

Majk na štakama uz dva stepenika do bine, na početku je prepustio vođstvo Italijanima (tehnički besprekorno, bubnjar prava hobotnica), ali kad se malo opustio i zagrejao, videlo se ko je tata. Šteta što je potrajalo 1h sveukupno, taman uzavrelo, završili sa TV Eye i to je to, ništa bis - mogao je Džon (nisam ga prepoznao) da im se pridruži na sceni komotno.

 

443713920_10118228734212330_503219284602

 

 

Edited by papapavle
  • +1 5
Link to comment
4 hours ago, Eleniko said:

onaj prvi koncert u areni pre više od 10 godina sam gledao sa nekog produkcijskog mesta, vide se stvari koje se inače ne vide u publici. hit mi je bilo otkriće da ispod bine na kojoj su ramštajn postoji još jedna na kojoj su muzičari koji zapravo sviraju koncert.

Odličan je bio Ramštajn sinoć, bez problema bi išao opet večeras. Ali mi se ipak čini da su tada u Areni bili bolji. Iako sam tada išao jer smo izmuvali kartu za dž za parter i jedva se krpio za pivo, a ovaj put tribine i bahaćenje za Mrč.

 

Možda je to jer vatra bolje prži u zatvorenom uz dosta manje snimanja i mobilnih. A i tada sam prvi put video neke od fazona koji su im sa razlogom ušli u redovni repertoar.

 

Doduše možda je i do toga što sam tada bio mlađi.

Link to comment

Mi se tada vraćali sa neke utakmice na JNA, stiže 18 na Komandu, kad u busu neka devojka s kojom sam petljao u to vreme. Sutradan mi piše da joj je bilo fantastično i da su je neki momci iz obezbebeđenja zajedno sa drugim devojkama odveli u bekstejdž, pa je upoznala i članove benda. :ph34r:

  • Wub 1
Link to comment
6 hours ago, *edited by mod said:

Odličan je bio Ramštajn sinoć, bez problema bi išao opet večeras. Ali mi se ipak čini da su tada u Areni bili bolji. Iako sam tada išao jer smo izmuvali kartu za dž za parter i jedva se krpio za pivo, a ovaj put tribine i bahaćenje za Mrč.

 

Možda je to jer vatra bolje prži u zatvorenom uz dosta manje snimanja i mobilnih. A i tada sam prvi put video neke od fazona koji su im sa razlogom ušli u redovni repertoar.

 

Doduše možda je i do toga što sam tada bio mlađi.

 

Tad je bila 2010., pa nije još bilo smartfonova, barem ne u tom broju. Ja sinoć nisam snimio ni jedan jedini sekund, išao sam da uživam u muzici i spektaklu, i uživao sam za svaki evro svakog sekunda.

Link to comment
6 hours ago, Ted said:

biće da je ovo poslednje :D

 

kao i u mom slučaju

 

Meni je koncert sinoć bio bolji nego u Areni...

Link to comment

Jbt odjednom se svi živi lože na Ramštajn, jel to sad postalo nešto moderno, nisam upućen? Nije pre bilo ovako. Bukvalno mi gori tviter i viber grupe, svi idu.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...