Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

i to je bolje od dubioza kolektiv i sars.

sve je bolje od toga.

 

ne znam sta je bolje. to je kao da biras od dva losa i dobijes istog losu ili jednog samo. mene onaj poster gde su bora dj. i jos neko ispred onog postera baca u depresiju. nikad nisam voleo tu muziku, a nije da nije bila popularna u to vreme. uh... 

 

sa ove nove liste, odn. beer f. moze da se probere. meni npr nikako ne bi smetali ortodox celts ako bih se nasao na takvoj manifestaciji, odn. b. festu. 

Link to comment

ovaj rif da je odsviran harmonikom bio bi vrhunski narodnjacki hit. mada je dobro i ovako, ubudzeno u srpski zz top.

 

Edited by Takeshi
Link to comment

upravo slusam ove demo snimke sto si mi poslao i potpuno drugaciji bend od onog za koji ja znam. verovatno su hteli [razmisljam] da naprave neki komercijalni uspeh. btw, produkcija ovih demo snimaka je ... ludilo. ova 'wiwa rose' skoro kao 'the stooges' produkcija. 

 

za sada hitovi: wiwa rose; pogodi me u glavu i europa. 

 

Upravo to sto si napisao. Slusajuci demose sa cini mi se Demo topa ili slicnih emisija, stekao se utisak da su PP sledeci veliki bend. Uzivo, odlicno. Njihov debi album je cekan kao novo cudo. Kada se pojavio, secam se da je bilo masovno razocaranje. Sta je ovo? Ispeglano, ushminkano, upropasteno. Ovi demosi pokazuju sta su mogli da budu. Nije to bio novi Stooges, ali bi bili sjajan bend za siroke narodne mase, a da moze da se slusa. Ovako, cak ni limunada. 

Pre izvesnog vremena je neko postavio snimke Milana Blentona. Cak je i to simpaticnije od PP.

Link to comment

jbg, to je Piko Stancic produkcija - taj cega god se uhvatio sto je valjalo i obecavalo (Orgazam, Idoli, Djavoli, PPop...) je unakazio. tacnije, zavisi kako se gleda: sve se prodalo vise nego da je zvucalo kako treba.

Link to comment

Secam se stereovizije i tad mi je prica sa blentonom bila super. Posle mi je ppop bio nja nja, i danas zauvjek zvuci mnogo bolje nego ostale stvari. Tako bi mogao da zvuci film da je posle zone sumraka nastavio istim putem.

Link to comment

jbg, to je Piko Stancic produkcija - taj cega god se uhvatio sto je valjalo i obecavalo (Orgazam, Idoli, Djavoli, PPop...) je unakazio. tacnije, zavisi kako se gleda: sve se prodalo vise nego da je zvucalo kako treba.

sada sam pogledao šta je sve ovaj lik radio i vidi se na šta misliš. sa druge strane, svaka mu čast za prvi album kazališta

Link to comment

sada sam pogledao šta je sve ovaj lik radio i vidi se na šta misliš. sa druge strane, svaka mu čast za prvi album kazališta

Tada jos nije imao iskustva :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...