Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ne može tačnije od ovoga. Gledao ih samo jednom u bašti SKC-a negde oko prvog albuma i to bi bilo to. Demosi su jedino što vredi. Objavili su ih kao bonus cd kompilaciji koja je izašla povodom 30 godina postojanja PP. Sada ih ne bi gledao ni pod pretnjom smrću

jel to ovo kada pricate o demo snimcima?

 

psihomodo pop - demo + live 26.10.1986.

ja ovo nisam zakacio, ali sam imao prvi i live in amsterdam kasete. meni bili odlicni u tom izdanju, a vidim sada i komentare na yt kako je to sranje, odn. samo demo snimci imaju smisla.. bas cu da vidim da skinem ovo sa slsk-a. da vidim o cemu se radi.

Edited by hoffnung
Link to comment

Na Beerfestu jedino sto bih gledao je MSR i Kolja i Grobovlasnici.

@ hoffnung - demosi su mnoogo bolji od prvog albuma. kada se pojavilo godina zmaja bio sam razočaran što je previše ispeglan. i dan danas imam tu ploču, ali ne verujem da sam je pustio više od par puta. live in amsterdam je blagi cut-copy-paste užas. neko je okačio rip sa demo kasete + kao bonus se pojavio cd sa demosima. to je jedini pravi i odličan psihomodo pop. ako ne možeš da nađeš, javi, pa ću da uploadujem negde. Imas PP sa linkovima.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Oni ce uvek biti tu i kad nas ne bude bilo.

+1

kakav extra rif kontam da je džindžer plako što ga nije smislio :fantom:

 

 

Jadranko Krezic1 month ago

Samo ŠUPCI ne slušaju ovakvu muziku, Bogovi Rocka, oli ti ROK glazbe bivše države, ovo nikad ne umire kao i grupa, bravo momcovi!!!!!!!!

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...