Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Beži s tim gejevima, pričamo o čvrstom roku :fantom: kad budu prašili ko Ripanj Nerada i Vna Go, onda se vidimo

Edited by ljakse
Link to comment

Beži s tim gejevima, pričamo o čvrstom roku :fantom: kad budu prašili ko Ripanj Nerada i Vna Go, onda se vidimo

Wow kakva igra rečima, kakav humor, kakva zajebancija, skoro pa nivou osmoletke! Aj još pls! Edited by Mil@n
Link to comment

Wow, čvrsti rokeru sa slikom Jelene Đoković u avataru, nema šta, rock n roll je bezbedan zahvaljujući tebi i zaštićen od ovih narodnih metal pank vašar guča gitarijada milijardera koji evo 30 godina sviraju jedno te isto u zemlji Srbiji i za divno čudo opstaju. Ja kako vidim, biće da ti oni čuvaju taj rok en roll za tebe mnogo efektnije nego ti sam. 

Link to comment

Wow, čvrsti rokeru sa slikom Jelene Đoković u avataru, nema šta, rock n roll je bezbedan zahvaljujući tebi i zaštićen od ovih narodnih metal pank vašar guča gitarijada milijardera koji evo 30 godina sviraju jedno te isto u zemlji Srbiji i za divno čudo opstaju. Ja kako vidim, biće da ti oni čuvaju taj rok en roll za tebe mnogo efektnije nego ti sam. 

 

Mora tako, razumeš :fantom: branimo se od Grand najezde i tog nekog šunda i kiča :fantom: ostao nam je samo verni špicasti Ibanez, gradski zavod za kulturu i pokrajinska administracija :fantom:

Link to comment

Mora tako, razumeš :fantom: branimo se od Grand najezde i tog nekog šunda i kiča :fantom: ostao nam je samo verni špicasti Ibanez, gradski zavod za kulturu i pokrajinska administracija :fantom:

 

Srećno brate, do pobede! Pa da i ti jednom zasviraš pred više o 20 ljudi i da za to budeš nagrađen sa više od 3 besplatna pića, kada rock postavimo na mesto koje zaslužuje! :D

Link to comment

Naravno brate :fantom: kako kaže brat saborac Đule, da bi uspeo u tom nekom čvrstom roku, moraš da istraješ u tom nekom 1 čvrstom roku :fantom: ako me razumeš

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...