Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ovo bi se ticalo nekih ljubitelja 80-tih. Negde procitah najavu za 5,6. septembar u hotelu Jugoslavija, Marc Almond (Soft Cell). Koncert bi trebao da bude u holu.
Taj hol u Jugi je potpuno srusen i pun suta, ovo neka "ujudurma"... :blink:. Da ne budem paranoican, al su mi i mesto i koncert cudni.
Link to comment
Taj hol u Jugi je potpuno srusen i pun suta, ovo neka "ujudurma"... :blink:. Da ne budem paranoican, al su mi i mesto i koncert cudni.
Ima bilbord sa najavom negde posle Dejtonke, a pre Brankovog mosta. Aj pokušaću da provalim lokaciju koncerta.
Link to comment
Veroatno je u sklopu Grand Casina
Nije, bio sam, to mi je u kraju. Da nije to ona parada, (g. pride) tajna lokacija? Ja bih otiso, al ako upadnu "oni" da biju, nema vremena da im objasnim da sam ozenjen! :unsure: Mada bi bilo logicno da je u kockarnici, jer je on u fazonu evergrina i nastupa po slicnim mestima.
Link to comment

Willard Grant Conspiracy - Northcote Social Club (Melbourne) Saturday, Sep 27 2008Patti Smith - Hamer Hall (Melbourne) Saturday, Oct 11 2008The Drones - The Forum (Melbourne) Saturday, Oct 18 2008

Link to comment
Willard Grant Conspiracy - Northcote Social Club (Melbourne) Saturday, Sep 27 2008
oces da napravis neku pravu sliku cika bobija, da imam bar jednu kako treba, molim te, molim te, molim te :)i puno ga pozdravi.
Patti Smith - Hamer Hall (Melbourne) Saturday, Oct 11 2008
i jednu patti, specijalno za hellu. doduse, treba mu je dati kad polozi ispit iz poznavanja istorije rnr-a.
Link to comment
16.09-killing joke@sala heineken, madrid
Хвала онолико. <_<
i jednu patti, specijalno za hellu. doduse, treba mu je dati kad polozi ispit iz poznavanja istorije rnr-a.
Вредно штребамо и захваљујемо на достављеном штиву за први семестар.2rn7wab.jpg
Link to comment

billy bragg tour:25 September - Paris, France - La Maroquinerie26 September - Antwerp, Belgium - Arenburg Schouwburg28 September - Frankfurt, Germany - Batschkapp Festival29 September - Cologne, Germany - E-Werk03 October - Bochum, Germany - Century of Song Festival (Billy Bragg, Rosanne Cash, Joe Henry & Friends)05 October - Bochum, Germany - Century of Song Festival (Billy Bragg, Rosanne Cash, Joe Henry & Friends)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...