Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 minute ago, Timmy said:

 

Molim te pricitaj moje i njegovo pisanje, pa iskreno reci ko treba da smanji dozivljaj.

On tebe nigde nije vređao, nije ti rekao da si ološ, nije ti rekao da si smradina... Niti je ikome to rekao...

 

Dao je poređenje koje nije najsretnije, ali nije nikoga vređao...

 

 

Link to comment

Cekaj, hoces da kazes da je veci greh reci da su taksisti banda (kao sto jesu) nego reci da su svi u cargo kao narko dileri.

 

Eeej, dileri koji leze po 10 godina... To je tebi nesrecno poredjenje...

 

Daj Radisa, ozbiljan si covek. Ne preteruj i ti sa tako različitim kriterijumima.

Edited by Timmy
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

On tebe nigde nije vređao, nije ti rekao da si ološ, nije ti rekao da si smradina... Niti je ikome to rekao...

 

Dao je poređenje koje nije najsretnije, ali nije nikoga vređao...

 

 

 

I Jos jednom, jer ne verujem sta pises. Nije uvreda reci da je neko narko diler a jeste reci da je banda i ološ (što taksisti jesu i stalno to potvrđuju)??

Edited by Timmy
Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

Cekajte, hoces da kazes da je cevi greh reci da su taksisti banda (kao sto jesu) nego reci da su svi u cargo kao narko dileri.

 

Eeej, dileri koji leze po 10 godina... To je tebi nesrecno poredjenje...

 

Daj Radisa, ozbiljan si covek. Ne preteruj i ti sa tako različitim kriterijumima.

On nije rekao da su u CARGO narko dileri nego je dao poređenje, ti si rekao da je ON smradina i ološ... NešaTaksista je za tebe smradina i ološ? I ja te ne banujem za to, nego se sad još raspravljam sa tobom?

 

Biće da je u meni problem...

Link to comment
10 minutes ago, Timmy said:

 

Za njih vaze drugačija pravila? Ili samo i dalje skupljas postove?

 

Edit. Znam odgovor, ne moras jos 3 posta napisati.

ljubavi :wub: nikao ne možeš bez mojih postova, vidim ja

Link to comment

@nesha taxistataxista

 

Sram te bilo. I tebe i tvoje kolege. U RL vas cuvaju banditi iz vlasti, a ovde neobjektivna moderacija.

 

Evo sad racunaj da sam te izvredjao ( do sada nisam nista licno pisao, vec generalno, iako Radisa kaze suprotno), pa evo Radisa, prihvatam kaznu. Jer je nesha pokazao da je smrad i bandit kao vecina njegovih kolega 

 

Al moras kazniti i njega zbog uporedbe cele profesije sa narko dilerima.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

ljubavi :wub: nikao ne možeš bez mojih postova, vidim ja

 

Ne moze niko bez tvojih postova kad ih izbacis po 200 dnevno. Ti si kao kiša, mora da pada, težiš da je ignorišeš, al ne možeš nikako.

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

@nesha taxistataxista

 

Sram te bilo. I tebe i tvoje kolege. U RL vas cuvaju banditi iz vlasti, a ovde neobjektivna moderacija.

 

Evo sad racunaj da sam te izvredjao ( do sada nisam nista licno pisao, vec generalno, iako Radisa kaze suprotno), pa evo Radisa, prihvatam kaznu. Jer je nesha pokazao da je smrad i bandit kao vecina njegovih kolega 

 

Al moras kazniti i njega zbog uporedbe cele profesije sa narko dilerima.

Ne moram ja ništa...

 

A ovo tvoje ostaje, i još ću vratiti postove koje si noćas pisao, da se vidi da ne lažem... :)

 

Pa razmisli malo šta pišeš...

 

 

Link to comment
13 hours ago, Timmy said:

Od mene riport za uporedbu 

cargoa sa narko dilerima.

 

Smradina klasična

 

5 hours ago, Timmy said:

Taksi banditi. Oni klasični. Još došao ovde da jede govna. Mrš ološu :mad:

Nije lično?

 

 

Link to comment

Ne moras naravno. Vlast ti daje mogućnost izbora.

 

Kao i meni da kazem i zavrsim (uz izvinjenje ostalima sto je dovde došlo): 

 

Taksisti su banda i ološ. To pričam ma osnovu 20 godina saradnje sa njima. 

 

Cargo su normalni ljudi sa normalnim pristupom poslu. Svaki dan traže način da legalno posluju. 

 

Sve suprotno sa onim sto se pise ovde.

Link to comment

Vidiš, to je tvoje mišljenje... Kao što je Nešino mišljenje nešto drugo... Počnite da razgovarate, umesto da se vređate, pa ćete se negde naći... Mislim da ste normalni ljudi...

 

Link to comment

Do njegovih postova isla je normalna diskusija. 

 

Pokušaj da gledaš samo šta se piše, a ne ko piše... Često tako omanete, a nije to u redu... 

 

I ovo pisem stvarno najdobronamernije, jer mi je isti interes kao i vama - normalna i fer diskusijana forumu.

Link to comment
Just now, Timmy said:

@radisa Zašto ignorišeš činjenicu da je moje pisanje reakcija na njegovo da su cargo kao narko dileri?

On to nije nigde rekao... Pročitaj ponovo...

 

Quote

Ovako sad njihovi protesti su kao kad bi narkodileri tražili tražili ostavku ministra policije zato što ugrožava njihovo ustavom zagarantovano pravo na rad. 

Ti možeš da tumačiš kako hoćeš, ali ovde ne stoji da su CarGO narko dileri, nego poredi dve situacije i perteruje da bi pokazao apsurdnost situacije iz svog ugla...

 

A onda ga ti lično vređaš (ma šta sad pisao o tome...)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...