Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Gde je stanica za Pančevački most? Izgleda da je negde u Poenkareovoj, pošto pominju linije 33, 48 i ostale. Znam da ima pruga dole, ali nisam zapazio ništa što iole liči na peron.

Link to comment

prođeš pijacu i one silne kafančuge sa slikama radovana karadžića na zidovima i tu si (nema 2 minuta od stanice 95 i 43 i ostalih)ako hoćeš da kupiš kartu ideš skroz napred do blagajne, ako nećeš možeš tu odma na početku da preskočiš te neke šipke što se vrte na ulazu i da se švercuješ -_-

Link to comment
al' im je "ukrštanje" sa linijama ubilo se, mogli su ispod SUP-a u 29. da naprave peron, ionako je tu pruga bliže. Sve mi se čini da ću i dalje da koristim autobus...
e bre Kelte dzizs krajstnajbolje da ti stave stanicu ispod prozora da ne moras da se cimasova stanica postoji vec 20 godina (toliko ja znam)pa kako nije ukrstanje sa linijama. oces sad da pocnem da ti nabrajam linije koje su na 5 minuta hoda od stanice?
Link to comment
e bre Kelte dzizs krajstnajbolje da ti stave stanicu ispod prozora da ne moras da se cimas
krivo mi je što je više na ruku vama borčancima nego nama ostalima. Planirali su tramvaj niz višnjičku, to bi mi išlo do ispod terase.
pa kako nije ukrstanje sa linijama. oces sad da pocnem da ti nabrajam linije koje su na 5 minuta hoda od stanice?
jeste, ali nije baš "protočno". A jel stanica nadzemna ili podzemna?
Link to comment
krivo mi je što je više na ruku vama borčancima nego nama ostalima. Planirali su tramvaj niz višnjičku, to bi mi išlo do ispod terase.
znao sam da si ljubomoran <_<
jeste, ali nije baš "protočno". A jel stanica nadzemna ili podzemna?
nadzemna je, i tu pocinje tunel koji ide do vukovog spomenika
Link to comment
pa da, ove koje sam ja nabrojala su na pljuvometar, a do ovih tvojih treba da se penje uz one grozne stepenice
a sto su grzone, ako pitanje nije suvise intimno?
valjda će grad obezbediti rikše ili bicikle do tamo :( kad već ne može minivenProbaću sutra to čudo, ionako moram do faksa.
aj pa javi kako si prosao. pazi se onih sibicara sa stanice, oce da zajebu posten svet. i pazi se onih alkosa ispred prodavnicae i obavezno se pazi pecarosa Edited by sherman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...