Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Danas su me pozdravile dve njihove patrole. Obe u žutim prslucima, nijedna sa komunalnim kerovima. A baš sam se ponadao da ću ih videti i uveriti se da oni zaista postoje.

Link to comment
zuti ostaju i dalje, samo za pocetak ima nekoliko "nevidljivih" ekipa, koje ce da kruze po gradu.
"Presretači"? Neobeleženi kontrolori koji kada ugledaju putnika bez karte stave šlem sa rotacionim svetlima i kreću da ga jure po busu? :lol:
dorćol jutros takođe. imali su i lopate :lol:
Jok, ti su bili iz "parking servisa" (tako im je pisalo na leđima).
Link to comment
sve je dobro samo kad nije halucinacija :D
Ne brini Zivana i ja sam ih uocio jutros i ne znam zasto mi je prva asocijacija bila na ove svetlece sa teme :D
Link to comment

Propašće im i ovaj bezobrazluk vrlo brzo.http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/238657/Ujedinjeni-sindikati-GSPa-traze-smenu-direktoraTek kad racionalizuju poslovanje, povećaju ponudu vrsta karata (dnevne, nedeljne...), uvedu razumne cene (a ne kako im se hoće jer koriste monopolski položaj), urede vozila (juče ujutro sam se vozio u troli bez prozora, smrzoh se živ) i ljudstvo (kondukter i vozač moraju biti uredni, pristojni i imati uniformu, ne da mi ridžovan izvodi tu neke FBI undercover fazone. I kondukter u vozu nosi uniformu, i policajac na dužnosti, čak i JBNi portiri i obezbeđenje u holovima firmi - e pa i oni će. Ne sviđa im se žuta, nek nose plavu, crnu, koju hoće ali jednobraznu) tek tada mogu očekivati povećanje prodaje.I red vožnje.Dok je gužvi - naplatiće Qratz.

Link to comment
Meni zutokosuljasi danas trazili kartu koju nisam imao. Reko da nisam stigo kupiti mesecnu, malo se namrstise i odose.
:o zar nisi ti u svojim blistavim trenucima bio mišljenja da je zbog osoba koje ne kupuju karte gsp u stanju u kakvom jeste (jadni autobus i sl.) ?
Link to comment
Propašće im i ovaj bezobrazluk vrlo brzo.http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/238657/Ujedinjeni-sindikati-GSPa-traze-smenu-direktoraTek kad racionalizuju poslovanje, povećaju ponudu vrsta karata (dnevne, nedeljne...), uvedu razumne cene (a ne kako im se hoće jer koriste monopolski položaj), urede vozila (juče ujutro sam se vozio u troli bez prozora, smrzoh se živ) i ljudstvo (kondukter i vozač moraju biti uredni, pristojni i imati uniformu, ne da mi ridžovan izvodi tu neke FBI undercover fazone. I kondukter u vozu nosi uniformu, i policajac na dužnosti, čak i JBNi portiri i obezbeđenje u holovima firmi - e pa i oni će. Ne sviđa im se žuta, nek nose plavu, crnu, koju hoće ali jednobraznu) tek tada mogu očekivati povećanje prodaje.I red vožnje.Dok je gužvi - naplatiće Qratz.
Bas bi bila dobra fora da vrate nedeljne karte,secam ih se kao klinac,ne znam sto su jednostavno nestale pre nekih 15tak godina.Inace sto se reda voznje tice kazu da je problem zbog velikih guzvi u saobracaju,pa se zbog toga ne moze ispostovati. Edited by Tastatura
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...