Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ali meni i dalje promiče šta je ideja iza celog ovog cirkusa?

Ako je samo da se ugradi, to je moglo i po starom…

Da pokažu staroj ekipi kako to treba da ide? 

Da li je moguće da Gangula zaista veruje da je ovo bolje rešenje i da će biti bolja naplata?

:unsure:

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

jako oni ne razmishljaju chemu izlazu te tzv "izvore" oko kojih ne moraju ni da se potrude :isuse:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

Link to comment

Počinjem da sumnjam kako je gangula ubačeni Đilasov spavač da razjebe Bgd i naprednjake u istom. Ovolika količina gluposti u tako kratkom roku je zapanjujuća do imbecilnosti, svaka mu čast. I to baš u ovom trenutku, perfect (shit)storm

Link to comment

makar j.e most ostavio na miru, pa pregorela bi mu glava od smishljanja tolikih reshenja [emoji38]ol:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk



  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Ali meni i dalje promiče šta je ideja iza celog ovog cirkusa?

Ako je samo da se ugradi, to je moglo i po starom…

Da pokažu staroj ekipi kako to treba da ide? 

Da li je moguće da Gangula zaista veruje da je ovo bolje rešenje i da će biti bolja naplata?

:unsure:

Najverovatnije mu nisu dali love koliko je trazio. Ovi kenkart ,kako se zovu

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

makar j.e most ostavio na miru, pa pregorela bi mu glava od smishljanja tolikih reshenja emoji38.pngol:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


 

Kako ostavio? Prekljuce izasao tender za neke ing. I neki nadzor za novi most

Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Do kada je originalno važio ugovor sa Kentkartom?

Ugovor je na deset godina. Potpisan 2021, znači do 2031.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

Ugovor je na deset godina. Potpisan 2021, znači do 2031.

 

Auu, jel to znači da će naši morati da plate Kentkartu procenjenu izgubljenu dobit za 8 godina? Pretpostavljam da će da ih tuže nekom međunarodnom sudu.

Link to comment
3 minutes ago, Tihajeza said:

 

Auu, jel to znači da će naši morati da plate Kentkartu procenjenu izgubljenu dobit za 8 godina? Pretpostavljam da će da ih tuže nekom međunarodnom sudu.

Tužili

Sve će doći na naplatu

Link to comment
33 minutes ago, yabadaba said:

Pa iskoristio si dokument koji je falsifikovan kao pravi to je krivično delo. Nisam pravnik al po meni dal je na papiru ili na ekranu nije neka razlika. Ne znam šta misle pravnici o tome

@Hamlet Strašni @Uskebasi

Ovako na prvu loptu, mislim da si u pravu. Nije problem pravljenje poruke nego kada je upotrebiš kao pravu

Link to comment
33 minutes ago, yabadaba said:

Pa iskoristio si dokument koji je falsifikovan kao pravi to je krivično delo. Nisam pravnik al po meni dal je na papiru ili na ekranu nije neka razlika. Ne znam šta misle pravnici o tome

@Hamlet Strašni @Uskebasi

Ovako na prvu loptu, mislim da si u pravu. Nije problem pravljenje poruke nego kada je upotrebiš kao pravu

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ovako na prvu loptu, mislim da si u pravu. Nije problem pravljenje poruke nego kada je upotrebiš kao pravu

 

Kako će to beli ikada saznati, osim ako mi ne uzme telefon u svoje ruke i počne da mi pregleda imenik?
Samo razmišljam glasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...