Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

21 minutes ago, Hamlet Strašni said:

А узгред, спровођење овог система је била једна од главних замерки која се, и овде на форуму, замерала градским властима из периода 2008 - 2013. 


Ne znam sta su bile zamerke, rasireno je po Evropi. Sad malo zavisi koliko je koje drustvo digitalizovano i da li ljudi mogu da priuste tehnologiju i znaju sa njom.

Svi ispod 60 godina ga koriste uglavnom bez problema. Jedino sto mora da se misli da tlf bude pun i da se ima jedan power bank sa sobom.


 

Kako je praceno kretanje autobusa (kad je sledeci) u prethodnom sistemu, preko originalne aplikacije ili moovit-a?

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Zahtevam da Gangula objasni ovu kartu ako je prodaja moguća samo od 10h do 18h! :mad:

61456B88-6B81-408C-920A-BC26BC16A367.jpeg.99d0fea57fc13aaaf435ae16d220b74f.jpeg

Jel oni misle da se vreme od 90 minuta računa od trenutka kada si kupio kartu?

Treba da ideš ko zna gde da kupiš i da se od tada računa vreme i tako svaki put po jednu.

Link to comment

Da, 90 minuta kreće kad ti onaj Miloš Vučević za siromašne na drugom spratu u Knezu izda kartu. Nema kako drugačije sad kad su skinuli validatore. Izgleda da jedino još nisu iščupali one table kod vozača, zato još uvek ljudi mogu da prate autobuse.

  • Haha 4
Link to comment
29 minutes ago, Hamlet Strašni said:

А узгред, спровођење овог система је била једна од главних замерки која се, и овде на форуму, замерала градским властима из периода 2008 - 2013. 


zameralo se nameštanje tendera i davanje posla burazerskoj firmi

  • +1 2
Link to comment

Predlažem da se otvore sledeća naplatna mesta: Kalemegdan pored Pobednika, Hajdučka česma, Savski nasip - oko ostružničkog mosta, Ada negde oko bandžija, 39. sprat kule WEST, hala 4 BG sajma...

  • +1 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ada Ciganlija, ali da naplatno mesto bude u šumi iza nudističke plaže.

 

Može da bude privremeno naplatno mesto u Zari svakog juna i decembra kad kreće sezonski popust pa da uz kartu dobiješ i batine gratis.

 

Ako se neko seća one zgrade u naselju Ivana Ribara na NBG što je pokušala da ubije svoje stanare jer je neki užas isparavalo iz zidova! E pa…

Think About It GIF by Identity

 

Da se osmisli još naplatnih mesta u duhu borilaca pa da imamo Igre bez granica u real tajmu! 

Edited by Patty Lee
  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
22 minutes ago, Frile said:


zameralo se nameštanje tendera i davanje posla burazerskoj firmi

Замерали су се и контролори и прегледање карата и што се заустављају аутобуси и што не остане као раније и како контролори немају право да траже ЛК, па онда што морају комунални полицајци...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

А узгред, спровођење овог система је била једна од главних замерки која се, и овде на форуму, замерала градским властима из периода 2008 - 2013. 

 

pa jeste, ovde je 90% ljudi govorilo "koji q ja da placam prevoz". 

izgovori su bili tipa "meni to sleduje", "ocu q da im placam za prljave i raspale autobuse", "nema meni pravo niko da trazi lk" itd. a onda lepo odu predju drzavnu granicu i tamo placaju svi ko bele lale, bez ikakvih problema.

stavise, moderatori su banovali sve koji su ovdasnju "smrt busplusu" ekipicu uznemiravali mantrom "plati i validiraj".

 

"ukidanje busplusa" je radikalima bilo jedno od top-3 predizbornih obecanja. pa jes... bilo je budala koji su u to poverovali. kad ono...    

Edited by Djuro
Link to comment
52 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To je falsifikat. Tako možeš da prevariš i sistem parkiranja tako što odštampaš lažne tablice, a što da ne i u prodavnici samo odštampaš pare i eto zajebo si sistem

Link to comment
5 minutes ago, yabadaba said:

To je falsifikat. Tako možeš da prevariš i sistem parkiranja tako što odštampaš lažne tablice, a što da ne i u prodavnici samo odštampaš pare i eto zajebo si sistem

Kako falsifikat????

Štampanje lažnih tablica je krivično delo.

Ali imam pravo da nazovem u svom imeniku, u sopstvenom telefonu kako hoću koga hoću!

Dobar dan, pokažite poruku koju ste dobili od xyz (ne znam broj) i ti pokažeš. Jel piše A90? Piše. Jel povratno stiglo od xyz? Jeste.

 

Link to comment

chovek spustio sve cene, uterao zemun polje u zonu i opet ce da falsifikuje srbinin karte :isuse:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...