Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ma lagan si, to je zgodna ruta, kad prođe Bogosloviju, sjuri se dole na Viline vode i onda laganica po Dunavskoj. 

 

Ne bi smelo više od 20-25 min da traje vožnja

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:
To i jeste problem, što taj posao na Severnom završavam sigurno do 14:30, ali pitanje je da li do 14:00.
 
Hvala svakako.

Ako se ne nalazis sa nekom damom, neka ceka taj...
A ako je u pitanju dama, onda opusteno stizes, jer ona kasni 100%  :D

Edited by Milosh76
  • Haha 1
Link to comment

Javno komunalno preduzeće "Naplata prevozne usluge Beograd" raspisalo je javni poziv za nabavku softvera i opreme, kao i usluge ugradnje opreme u vozila gradskog prevoza.

 

https://n1info.rs/biznis/raspisan-javni-poziv-za-nabavku-softvera-i-opreme-za-gradski-prevoz-u-beogradu/

 

Otvaranje ponuda je 4. maja 2023. u 12 sati u Knez Mihailovoj broj 5 u Beogradu.

 

Kako su naveli, rok za završetak posla (isporuka opreme, ugradnja, instalacija i podešavanje opreme, implementacija softverskih modula na lokaciji Naručioca, obuka, izrada uputstava i puštanje sistema u rad) je maksimum 180 dana od dana uvođenja u posao

 

 

Znaci nece krenuti pre 1.1.2024 godine...

Edited by Milosh76
Link to comment

A do tada ko nas jebe... Je l' to znači da je definitivno ćao, zdravo što se tiče aplikacije i praćenja buseva?

Link to comment
13 minutes ago, jorma shparga said:

Da li to znaci da cemo minimum 8 meseci imati besplatan prevoz? 

Tj do kada se Turcima harac daje:gospode:

 

Jutros posle bas mnogo vremena u tramvaju 7 kod SC usla kontrola :D   Valjda sam bio neispavan, gospodja me samo preskocila i nista nije pitala :D  A ako krenu da smaraju, a markica bude 2500 dinara, uzecu je pa nek ide zivot.

Link to comment
On 14.4.2023. at 21:53, gospa buba said:

ima lichnu kartu, ali je maloletan, roditelji mu ne kupuju kartu, 'pushtaju' ga bez karte, ohrabruju da ne placa. radi se o roditeljima, ne o deci. pa zamisli kad ridze udare na nejach, koja bi to vriska bila. s druge strane, ridze udaraju iskljuchivo na zensku decu, za koju procene da mogu bezbedno da izbace iz busa. ono, da izgura klinku posle shkole iz 611 za dobanovce koji ide na pola sata, to im je fora. mi placamo prevoz srednjoshkolki da je ne bi drndali idioti, dosta se vozi do shkole, treba i da stigne. sad je skoro pa shejmuju kad pokaze kartu, opaaa, srednja shkolaaaa. mislim da je to jedina maloletna osoba u gradu koja placa prevoz isuse.gif


sent from my not bubamoto

 


Ovde su jos pre 10 godina banovali one koji su podrzavali placanje markica.

ppp avangarda. 😂

Link to comment

Ovde su jos pre 10 godina banovali one koji su podrzavali placanje markica.
ppp avangarda. [emoji23]
ne znam, ovde se svashta i podrzavalo i banovalo. nasha pozicija je da placamo usluge koje koristimo, buduci da imamo uslova da platimo, bez da odmeravamo prioritete, potpuno svesni pritom da je usluga losha i skupa, i da postoje ljudi koji ne mogu da je plate, pa se u tom smislu takodje zalazemo za besplatan ili drugachije finansiran prevoz koji ce rezultivati legalnim neplacanjem. efikasan transport gradjana je prvi interes, dobrobit i korist grada i grad mora da ga uchini efikasnim i besplatnim.

plus, ja sam tim pt, ni ne ulazim ako nemam kartu [emoji38]ol:

sent from my not bubamoto



  • +1 7
Link to comment

Ma da, cuvena prica necu da placam BusPlus jer ga mafija vodi. Brate onda ne placaj nista drzavi jer je mafija vodi. Samo sto ovo prvo moze da prodje a neke druge stvari tipa porez vode u tvorza. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...