Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Počelo je, počelo! :ziga:

Mnogo želja pred AfrikuRazmišljao sam koliko malo vremena možemo da posvetimo porodici, najbližim prijateljima i rodbini tokom novogodišnjih i Božićnih praznika. Pretrpani smo klupskim obavezama. Sve je podređeno dobrom početku drugog dela sezone i dobrim pripremama. A naša jedina želja, kao fudbalerima, za doček ove 2010. godine bila je da budemo zdravi, ali i još nešto!Ne mogu da izbrojim ni sate, ni minute koliko sam bio na terenu prošle godine, ali definitivno najdraže su mi utakmice sa reprezentacijom protiv Francuza i Rumuna. Postigli smo istorijski uspeh kad smo se plasirali na Svetsko prvenstvo u Afriku. Mislim da smo se na najbolji način odužili navijačima i pokazali da Srbija zaslužuje da se nađe među 32 zemlje koje će se boriti za najtraženiji trofej na svetu. A sada, upravo taj trofej po prvi put ove godine dolazi u Srbiju u okviru globalne kampanje „Coca-Cola Trophy Tour“! Malo je reći koliko ga svi iščekujemo... Fudbalska groznica već je zahvatila 50 afričkih zemalja, a uskoro će se proširiti na preostale 33, u koje će pehar stići.Najvažnija sporedna stvar na svetu, tog 31. marta, kada Coca-Cola dovodi trofej u našu zemlju, biće sve - samo ne sporedna! Tri dana, koliko trofej ostaje u zemlji, biće dovoljno da svi ljubitelji fudbala uživo vide najpoznatiji sportski simbol i da se fotografišu pored njega.Kažu da trofej ipak mogu da dodirnu samo najviši čelnici FIFA-e, predsednici država i kraljevi kraljevina, ali i fudbaleri zemlje koja na Svetskom prvenstvu osvoji titulu! Uh, da ne odem daleko u željama...ali ćemo se truditi – to je naš zadatak! Ali, kada Coca-Cola Trophy Tour „zetrese“ i Srbiju sve ćemo posmatrati drugačije. Brojaćemo koliko dana ima do početka Svetskog prvenstva, koliko prijateljskih mečeva ćemo odigrati da bismo se što bolje pripremili, koliko ćemo detaljno upoznati igru Nemaca, Gane i Australije i koliko ćemo spremno dočekati taj autentični trofej od 18-karatnog zlata.Želje naviru...moje su da se što bolje pripremimo za Afriku, da pokažemo šta znamo i da ne dozvolimo da bilo ko pomisli da smo došli u Afriku turistički! Da pokažemo na terenu timski duh i fer-play, da se borimo do kraja i razmišljamo samo o fudbalu tih dana.Siguran sam da hoćemo! I siguran sam da će biti još nekih želja, rekoh na početku. Samo da ne preteram. Jedna po jedna...Nikola Žigić

Link to comment

Imam dva pitanja.Znamo da je Žigin zvanični smajli :ziga: E sad, u čemu je razlika između :Hail: i :ziga: i zašto mi se sa strane pojavljuje ovaj prvi, a za :ziga: moram da otvaram sve smajlije. To nije lepo, jer se i meni kandilo i ikona nalaze na centralnom mestu u kući.

Link to comment
Imam dva pitanja.Znamo da je Žigin zvanični smajli :ziga: E sad, u čemu je razlika između :Hail: i :ziga: i zašto mi se sa strane pojavljuje ovaj prvi, a za :ziga: moram da otvaram sve smajlije. To nije lepo, jer se i meni kandilo i ikona nalaze na centralnom mestu u kući.
Pogledaj njihove tekstualne kodove, i sve ce ti se razjasniti: "Ne uzimaj uzalud imena :ziga: svojega" - cin otvaranja svih smajlija je smisljen da te navede da se upitas da li je u datoj situaciji adekvatno prizvati :ziga: ime, ili se treba zadovoljiti svakodnevnim :Hail: iskazivanjem divljenja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...