Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Šala je prošlost Poslednjih dana u žiži javnosti je i šala portugalskog defanzivca Migela koji je tokom utakmice sa Valjadolidom uveseljavao saigrače na klupi imitiranjem trenera. Na pitanje koliko je ozbiljna priča o eventualnim kaznama zbog tog detalja zabeleženog i tokom TV prenosa, Žigić za Blicsport.rs kaže: „Nemam komentar na to. Mislim, tome se više pažnje posvećuje u srpskoj sportskoj javnosti nego što je to slučaj u Španiji. Lično, okrenut sam kao i do sada svojim obavezama u klubu a to je jedino što je, po meni, važno“, ističe Žigić.Već sledeće sedmice Valensiju čeka nastavak takmičenja u Ligi Evrope i gostovanje Brižu. Da li su i na evro-sceni ambicije visoke?- Apsolutno. Ekipa je na dobrom putu, svojim partijama to i dokazuje. Mislim da Valensija može da napravi nešto veliko ove sezone, a moja želja je da podignem trofej namenjen osvajaču Lige Evrope. Uveren sam da ćemo svi u klubu dati baš sve od sebe da „napadnemo“ taj trofej. Tokom prethodnog vikenda obavljen je žreb za kvalifikacije za naredno Evropsko prvenstvo. Kakav je osećaj znati da slede dueli sa aktuelnim prvacima sveta, Italijanima, kao i sa učesnicima Mondijala Slovencima?- Nije laka grupa, to stoji, ali moram da priznam da u ovom trenutku ne razmišljam mnogo o tom kvalifikacionom ciklusu. Prosto, u ovoj godini, složiće se verujem svi, u centru pažnje je Svetsko prvenstvo i naš nastup u Južnoj Africi. Ima vremena da se analiziraju rivali u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope, Mondijal je, ipak, najvažniji događaj u 2010. godini.

200. strana!!!:ziga: :ziga: :ziga:
post-1365-1265825359998.jpg :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...