Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Cinjenica je da se 90 tih a i ranije igrao neuporedivo grublji fudbal nego danas, jednostavno takav je bio sudijski kriterijum. Tek mislim pred svetsko 98 je uveden crveni za klizeci sa ledja, ne znam kada je uvedeno da kad zadnji igrac napravi faul to bude automatski crveni. Prenesi danasnji sudijski kriterijum na 90s, 80s, 70s, mozda cak i na rane 00s, i imas crveni karton po mecu bez problema. Makar sam ja stekao takav utisak gledajuci vintage football.  

Link to comment
1 hour ago, Zico said:

Cinjenica je da se 90 tih a i ranije igrao neuporedivo grublji fudbal nego danas, jednostavno takav je bio sudijski kriterijum. Tek mislim pred svetsko 98 je uveden crveni za klizeci sa ledja, ne znam kada je uvedeno da kad zadnji igrac napravi faul to bude automatski crveni. Prenesi danasnji sudijski kriterijum na 90s, 80s, 70s, mozda cak i na rane 00s, i imas crveni karton po mecu bez problema. Makar sam ja stekao takav utisak gledajuci vintage football.  


Kouto, Repka, Tofting itd. bi danas imali 8 crvenih po sezoni. 

Link to comment
9 hours ago, Meazza said:

E zato je Maradona bio cudo, neunistivi atomski mrav. 

Njemu je, pored talenta, velika prednost bila relativno mala visina a pri tom nisko teziste, kao nekad gerdu mileru.

Bilo je situacija da ga fauliraju, on pada i prevrce se po zemlji dva-tri puta i u istom pokretu ustaje i nastavlja da trci za loptom... 

Link to comment

Komentarisemo li negde Ronaldinja, genija koji je mislio da moze da udje u Paragvaj sa fejk pasosem I sad dominira zatvorskim fudbalom :hail: ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

I to fejk pasošem istog tog Paragvaja, za koji mu u stvari nije ni trebao pasoš, pošto postoji neki sa Brazilom prema kojem državljani tih država mogu da idu iz jedne u drugu i sa  ličnom kartom :ziga:

Edited by napadaj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...