Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Da, samo sto je ponovio sve te brojeve u EPL i La Ligi. S druge strane, ne izvodi penale i slobodnjake koliko Kristijano. I za Urugvaj ima isti prosek kao Ronaldo za Portugal.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Suares je 5 sezona proveo u Holandiji, što je dokazano liga za nabijanje statistike. Pričao mi Keža.

i sto je ronaldo prvih cetiri-pet sezona igrao krilo i jedva davao golove.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

i sto je ronaldo prvih cetiri-pet sezona igrao krilo i jedva davao golove.

 

Racunaju se asistencije isto koliko golovi u tom poredjenju.

Link to comment
4 hours ago, Glass Joe said:

Samo da kazem da Lentini nije bio nikakav promasaj, njega je sjebao tezak saobracajni udes, a tu je najvise profitirao Savicevic

Kapelo nije mirisao Savicevica, da ga jebe Marco Simone u kockastu glavu, najvise bi Dejo profitirao da Kapelo nije bio trener. Urnisao Barsu '94 a sledece godine ne igra u finalu, pre toga spakovao dva psgu u polufinalu. Mozda je  imao kartone ili bio povredjen?

Link to comment
Quote

A South Korean court has told a local match organiser to compensate two fans after Cristiano Ronaldo did not play in a Juventus friendly as advertised.

 

Fans were told the Portugal forward would play at least 45 minutes against a K-League all-star team last July, but he did not come off the bench.

 

Organisers The Fasta have been ordered to pay 371,000 won (£240) to two fans.

The award includes 300,000 won (£194) for "mental anguish" caused, lawyer Kim Min-ki said.

 

:smiley_hail: tako se to radi u ozbiljnim zemljama

 

https://www.bbc.com/sport/football/51372201

Link to comment

 

Dr Mažić u pola sata objasnio sve vezano za VAR i suđenje an ženeral. Pominjao se i onaj skoriji penal nad Aguerom i moram reći da su @renne i @kralj bili u pravu, Mažara kaže da nema penala, a ja mu verujem više no sebi.

 

Btw, na početku intervjua govori da mu je fudbalsku karijeru okončao prelom noge u 23. godini. Kaže da mu je 1996. nogu slomio fudbaler koji će kasnije postati jako poznat, čak i igrati LŠ. Zna li neko o kome se radi? Probao sam da izguglam, ali mrka kapa.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

posto je imao 13 godina pretpostavljam da je to bio neko od domacih igraca a posto nije rekao reprezentativac onda neko manje poznat. nije bitno, sva sreca jer da se povreda desila koju godinu kasnije propala bi mu karijera...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Dr Mažić u pola sata objasnio sve vezano za VAR i suđenje an ženeral. Pominjao se i onaj skoriji penal nad Aguerom i moram reći da su @renne i @kralj bili u pravu, Mažara kaže da nema penala, a ja mu verujem više no sebi.

 

:thumbsup:

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jbt, covek se godinama oporavljao od povrede koja ga zadesila sa 14 godina :ohmy:

 

Da da, nogu mu je slomio neko u mlađim kategorijama, ja sam od silnog guglanja sve permutovao i napisao da je to bilo '96. U par navrata Mažić je izjavio kako se hvalio taj što mu je slomio nogu da je on "zaslužan za Mažinu sudijsku karijeru". Očigledno neki težak balvan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...