Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

26 minutes ago, Svarog said:

prestao sam da čitam kod 101. mesta kad sam naleteo na Le Tissiera... škk...

 

To je valjda neka zajebancija. Ali sa ovih 100 su smrtno ozbiljni, i to sa 5 MUTD igrača u prvih 22 od kojih nijedan ništa nije napravio na reprezentativnom planu

 

Ok su liste, ali ako se ograničavamo na 25 god tu ne mogu da se rangiraju Bađo, Romario....čak i Batistuta je najbolje dane u argentinskom dresu imao pre '94

Edited by dillinger
Link to comment
21 minutes ago, Svarog said:

pa jeste. i ima par njegovih vrhunskih golova na onim "top 100 premier league goals" kompilacijama. al jbt, čitavu karijeru nije mrdno iz Southemptona, ni minut u "velikim klubovima". ni trofejčić neki da je uzeo (bar ko Žiginjo kup što je doneo). lokalna legenda, odličan tehničar... ali ni blizu mu nije mesto na ovakvim listama (ako već verujemo u liste :D ). ja bi tu pre metnuo Tony Yeboah-a :D:kecman:

 

Mozda u najboljih 100 igraca EPL. Oh, insularity. 

Link to comment

Cannavaro toliko visoko jeste bezveze (nije prevelika greska ni da bude izostavljen), a Maldini spada u prvih deset.

Edited by Meazza
Link to comment

Lampardove brojke su impresivne. Najbolji strelac u istoriji plavaca, a igrao CM. Četvrti asistent u istoriji PL. Trofeji. Pokušavam da izmozgam je li igrao bolji veznjak od njega u PL, i ne nalazim ih. Opet, da je Džerard imao taj luksuz da mu klub kupi neki tajkun 2003 i da ga okruži buljukom talenata, možda bi i njegove brojke bile drugačije. 

Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Lampardove brojke su impresivne. Najbolji strelac u istoriji plavaca, a igrao CM. Četvrti asistent u istoriji PL. Trofeji. Pokušavam da izmozgam je li igrao bolji veznjak od njega u PL, i ne nalazim ih. Opet, da je Džerard imao taj luksuz da mu klub kupi neki tajkun 2003 i da ga okruži buljukom talenata, možda bi i njegove brojke bile drugačije. 

 

 

...od toga trećina penali.

Link to comment
7 hours ago, Meazza said:

Cannavaro toliko visoko jeste bezveze (nije prevelika greska ni da bude izostavljen), a Maldini spada u prvih deset.

 

Kanavaro ima nešto što većina drugih nema. Maldini je opozit zbog dugovečnosti iako je poslednjih 5-6 god bilo baš mučenje. Imam utisak da je gotovo uvek imao boljeg pored sebe - od Barezija do Neste.

Link to comment
1 hour ago, dillinger said:

 

Kanavaro ima nešto što većina drugih nema. Maldini je opozit zbog dugovečnosti iako je poslednjih 5-6 god bilo baš mučenje. Imam utisak da je gotovo uvek imao boljeg pored sebe - od Barezija do Neste.

 

Ne zbog dugovecnosti vec zbog brzine, snage, tehnike (potpuno ambidextrous igrac), polivalentnosti. Kanavaro nema nista sto nije imao Maldini, plus je sa loptom bio na "vi", i cesto je greske nadoknadjivao gruboscu. Gledaj Euro 2000, Maldini deluje kao titan i u odbrani i u napadu, a Kanavarova uloga je da bije ovog ili onog. 

 

Nesta je bio umetnik i igrao je sa Paolom onda kad je ovaj presao peak koji je bio od 94 do 2000. Njega su mucile povrede i koliko god da je bio umetnik odbrane, nije bio tako kompletan i fizicki dominantan u najbiljim godinama. Samo Barezi moze u istu recenicu s Maldinijem.

Link to comment
49 minutes ago, MocaVukotic said:

Lista je totalni kretenizam, mislim da mi smeta apsolutno svaka od 101 stavke. Neymar ispred pirla... Budale

 

Ma to tipa uzme neki lik pa pravi kako mu dune. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...