Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Vidim da su kod Ivanovića proglasili Mariju Kilibardu za najpoželjniju ženu Srbije. Da li će iko ikad sasuti dotičnoj u lice istinu - da je ona najiritantnija gusketina Srbije, u inače oštroj konkurenciji.

Link to comment
Vidim da su kod Ivanovića proglasili Mariju Kilibardu za najpoželjniju ženu Srbije. Da li će iko ikad sasuti dotičnoj u lice istinu - da je ona najiritantnija gusketina Srbije, u inače oštroj konkurenciji.
+1. gledao sam nešto prvog glasa srbije i način na koji ona to vodi, kako se ponaša, glumata :isuse:. Pri tome, da ima 20godina bilo bi OK
Link to comment
Pa to je bila čista zajebancija. Dobila je oko 145% glasova :DПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
To već ne znam, ja sam samo uhvatio deo gde se ona zahvaljuje na tituli. A nekako ne očekujem od nje ironičan otklon prema samoj sebi.
Link to comment

Cela emisija je bila tako koncipirana da su se zezali sami sobom, marija i milosevic popzlarnoscu i pozeljnoscu, ii visinom. Realno, jedna od retko dobrih epizodaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Vau, Marija Kilibarda se zeza sama sa sobom. Saće repriza, ali ipak ne mogu to da gledam. Ne mogu da zamislim da nešto što ona radi ili govori može da bude iole probavljivo.

Link to comment
Vidim da su kod Ivanovića proglasili Mariju Kilibardu za najpoželjniju ženu Srbije. Da li će iko ikad sasuti dotičnoj u lice istinu - da je ona najiritantnija gusketina Srbije, u inače oštroj konkurenciji.
Bogme, ja gajim ekstremne simpatije ka njenom fizičkom izgledu.
Link to comment

moram da priznam da mi uopste nije jasno ovo krivljenje glave prilikom slikanja. da li se to vezba pa se izabere najbolje ili nekako ide prirodno ? imam drugaricu iz gimnazije koja je na svim slikama na fb identicno nakrivljena

Edited by Lezilebovich
Link to comment
moram da priznam da mi uopste nije jasno ovo krivljenje glave prilikom slikanja. da li se to vezba pa se izabere najbolje ili nekako ide prirodno ? imam drugaricu iz gimnazije koja je na svim slikama na fb identicno nakrivljena
Meni je taj fenomenen vrhunski smehotresan. Ništa tu nije slučajno, sve smišljeno jer dotična misli da tako najbolje ispada na slikama. imao sam u bivšoj firmi koleginicu kojoj sam dupe pomerao za to, 76. godište, na svakoj slici ISTA poza, ISTI osmeh. Da ne pričam koliko je tinejdžeriki u tom fazonu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...