Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Ovi moji što se bave uslužnim delatnostima raznih vrsta kažu da im nikad gore nije išlo, jedan od njih tvrdi da će doći vreme kad će sezona trajati dva sata. Sad je stigla neka stoka, koliko para troše drugo je pitanje.Ja sam čitav jun i pola jula bio sam na čitavom spratu kod moje gazdarice, a to se nije desilo u istoriji.
sezona jeste kratka, a postsezona se promijenila utoliko sto ima manje gostiju ali su kvalitetniji. mada je proslogodisnja postsezona bila dobra.bolje apartmanske objekte pune dobri gosti za hn pojmove, a u sobe vise ne ide skoro niko. sobe su skroz prsle. ali da, omladine ima vise nego ranije, hn je najjeftiniji u cg* pa privlaci klince, a oni nisu bas platezno sposobni. s druge strane, hn platezno sposobne goste u velikom broju ni nece vidjeti dok god nema hotele, pa nek gledaju, tj gledamo kako da se dodvorimo tim klincima i makar od njih pokupimo nesto, racunajuci u ukupnoj masi.inace, eno i na skveru kukaju ugostitelji, a ne pada im na pamet da u odnosu na proslogodisnju ponudu sad u krugu od 100 m ima 2 kafica vise. uredjenih plaza, tj onih pod zakupom, je takodje nikad vise nego sada. piljara na obali, prodavaca sitnih suvenira, isto tako. edit, i brodica koji prevoze do izletista.*ipak sam lupila utoliko sto ne znam za ulcinj Edited by morgana
Link to comment

assucke, jel tebi treba info za cijene?mogu da pitam na par mjesta ako hoces. sad, koliko ce da se mijenjaju u narednom periodu, ne znam.

Link to comment
Igalo?
Ni manjeg kurca, ni veće dreke. Nisam mogao da verujem svojim ušima kad sam noću na serpentinama pod Vratlom čuo buku odande.
hn platezno sposobne goste u velikom broju ni nece vidjeti dok god nema hotele, pa nek gledaju
+1Ali majstori su srušili Tamaris, a za te pare su mogli da ga renoviraju, sad je tamo parking, novi hotel će verovatno napraviti za dvadeset godina.
Link to comment
assucke, jel tebi treba info za cijene?mogu da pitam na par mjesta ako hoces. sad, koliko ce da se mijenjaju u narednom periodu, ne znam.
ako ti je usput, ali zaista usput, moze. mada, kakva je trenutna financijska situacija, mislim da ce to biti cisto informativno :(
Link to comment
hn je najjeftiniji u cg*
olala. ja sam volela HN, al mi se poslednji put tamo stalno obraćali samo na ruskom, pa me je to malo stužilo.i šta ti je to kvalitetan gost/turista? :)
Link to comment

ma mislim da ima para da potrosi, tj kvalitetan iz ugla onih koji zaradjuju od turizma. nista pretenciozno u smislu ljudskih kvaliteta. sori ako je tako izgledalo, nije mi bila namjera :)assuck, pitacu ovih dana za cijene :)

Edited by morgana
Link to comment
Da, da, moja omiljena pešačka tura, nisam bio ove godine, ali u septembru ću to ispraviti. Svakako za preporuku, ali što dalje od rumskog odmarališta u Stolivu. Muo kod Kotora takođe vredi razmotriti, problem je što se u Dobroti prošle godine bila otvorila neka krimoteka pa se čula buka odatle, kako je ove godine ne znam.Nije ni Novi loš u septembru, pogotovo što je spektakularno pukla sezona ove godine.Pada kiša konačno.
Pravda za rumsko odmaralište! Znaš kakve sam tamo jeo špagete sa parizerom...a tek Merak pivo...prvo sam pomislio da je razvodnjeno ili izlapelo a ono je stvarno takvo. Ima i neki lokalni sok što ti oboji jezik posle prvog gutljaja.Vredi stati zbog palačinaka koje prodaju pored puta za 0.5 evra, stvarno su dobre.Point ako možeš a verujem da možeš obavezno avionom, kakav autobus, voz...4 jebena sata nam je trebalo da izađemo iz Srbije, sreća pa je bila noć.
Link to comment
Point ako možeš a verujem da možeš obavezno avionom, kakav autobus, voz...4 jebena sata nam je trebalo da izađemo iz Srbije, sreća pa je bila noć.
hvala za info, al kako je krenulo poslednjih nedelja doci cu do stopiranja :D :D :D
Link to comment

200 evra za povratnu avionom + 2x10 evra za Boka Sun, za te pare se da letovati u Grčkoj, nikako se ne isplati leteti avionom u Boku.

Link to comment

pa objektivno se ne isplati letovati u cg.no jednom sam iso dole busom, i nikad vise. bolje vijonom, pa i par dana manje ako treba.

Link to comment

Voz do Podgorice, pa bus do dole zna da bude podnošljiva kombinacija i to ukoliko neko ide na mesec i po dana, preživi se nekako, oni što se spuštaju dole na nedelju dana su mi malo nejasni.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...