Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

On 21. 6. 2024. at 9:29, kud u maglu Simoviću said:

 

IMG_9384.thumb.jpeg.14f3f425a7520068dd28b7fa38d2357f.jpeg

 

 

sve ti ne jebem šta je ovo

Ova cena je na akciji...regularna cena je 20k dnevno. Imaju desetak ovakvih kuca i nonstop su zauzete. Uzgred, cuo sam da imaju cak 600 zaposlenih, vecina sa mauricijusa

Link to comment

A propo ovozemaljskih priča, evo me posle nekog vremena u HN. Nema velikih promena u gradu, što iz moje perspektive nije ni tako loše. Ima nekih novih mesta sa dobrom kafom (npr. Fabrika u debelom hladu) i pekara sa odlicnim pecivima (npr. Reš). Restoranska ponuda pak, makar ako govorimo o užem području grada, identična kao i pre. Ili se varam? 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

srecom kisa da pogasi ove pozare po crnoj gori.

danima se gde.god odes osecao dim u vazduhu.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jeste mesto kod Miločera.

Međutim, ovde je naznačena uvala Pržno u opštini Tivat - Plavi horizonti: - JP Morsko dobro

 

Pretpostavio sam da bi uzrok problema mogle da budu otpadne vode iz naselja Luštica Bay. U međuvremenu sam pronašao postrojenje za preradu otpadnih voda koje je u blizini: Од Плави хоризонти до Sewage tower – Google мапе

 

Laičke pretpostavke naravno.

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

Zar Pržno nije kod Miločera? Kažanegre?

Код тих Кажанегра сам летовао док је то Пржно било низ неколико камених кућа, без капи бетона, са 1 кафићем у повоју и Милочером у близини, који је, са околином био место на које је цела 1 Грчка могла даа дође и да само завиди...

:fantom:

Цгорцима је требало само 30-ак година да све то уредно избетонирају, тражих Пржно колико недавно, али не успех да га пронађем, препознам тачније...

  • -1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

milina kako je topla voda. malo je danas bilo uzburkano more ali ne mari.

ovaj vikend je kljucan, posle dolaze kise ali naci ce se neki termin u oktobru i novembru.

 

IMG_20240906_191229.jpg

Edited by bradilko
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Jeste divno, bas uzivamo..ovde smo od utorka i volela bih da imamo jo par dana..

 

Kamp u Zelenici je bas simpa, u sumi je i rustican.. Bas kako volimo.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...