Jump to content
IGNORED

Scott Pilgrim vs. the World


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    52

  • kim_philby

    22

  • fancy claps

    12

  • kurdi

    3

jes, stupid scott može biti awesome, ali onako baš beživotan je baš dosadan, kao skoro svaka serina uloga. ali ne znam ko bi bio bolji, neki no name verovatno.

Edited by Midnight
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ko nije gamer ili hipster ne verujem da će razumeti niti ceniti ovaj film. Ali čak i ti easteregg-ovi i reference na video igre su previše kriptične i dvosmislene. Ako se zanemari to kao nebitno, film je svega osrednji. Ja dok sam ga gledao, sam učitavao u njega mnogo više nego što zapravo jeste.

Poslednja bitka i fazon sa novčićima je iz No More Heroes, i kad se biju dve ribe je skroz Soul Calibur fazon. Takođe ispadanje novčića iz pomrlih neprijatelja je iz River City Ransom-a. Tema iz Zelde na početku filma... Nisam primetio još referenci. :( Osim DDR-a, Pacmana...

Edited by Utvara
Link to comment
Ko nije gamer ili hipster ne verujem da će razumeti niti ceniti ovaj film.
Ne mora da se bude hipster, ali biti upoznat sa tom kulturom je pod obavezno. Meni je 2-3 prijatelja koji nisu uopšte iz te priče reklo da je ovo bukvalno jedan od najglupljih filmova koje su gledali u životu. I nisam imao pojma odakle uopšte da počnem sa objašnjavanjem poente svega toga... Mislim da je zato film i flopovao, jednostavno se obraća preterano uskom krugu ljudi. Edited by stamcha
Link to comment
Ne mora da se bude hipster, ali biti upoznat sa tom kulturom je pod obavezno. Meni je 2-3 prijatelja koji nisu uopšte iz te priče reklo da je ovo bukvalno jedan od najglupljih filmova koje su gledali u životu. I nisam imao pojma odakle uopšte da počnem sa objašnjavanjem poente svega toga... Mislim da je zato film i flopovao, jednostavno se obraća preterano uskom krugu ljudi.
Biće ovo cult classic. Valjda će na DVDju nešto da uzmu...
A to sto se Roxy preziva Richter i koristi bic, kao Richter Belmont iz Castlevanie? G-Man? Uostalom, evo ti opsirnija lista. U komentarima ih ima jos i vise.
G-Man naravno, Castlevaniu nisam igrao kao mali ;_;
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...