Jump to content
IGNORED

Scott Pilgrim vs. the World


Calavera

Recommended Posts

Vojnov, sa ZS-a? Vidi se da covek zna o cemu pise...Nego, prevod za film je mi je skoro gotov, tako da, ako se neko dvoumi oko jezika titla, da znate da ce srpski biti otprilike 123 puta bolji. ^_^

Link to comment
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    52

  • kim_philby

    22

  • fancy claps

    12

  • kurdi

    3

pa lepo je dimitrije reko, od neujednacenosti u tonu, koja je, ruku na :heart:, uvek postojala u wrigtovim filmovima i seriji, i sam sam precesto uzivo u tome, a u pilgrimu metastazirala, do toga da film nije ni o generaciji, ni o hipsterima ni za njih, ni o nerdovima iz podnasova, ni o gejmerima ni za njih, ni o gikovima, mozda za njih, valjda. pre je globalna metafora o zivotu mladezi ko sto Calavera i dimitrije rekose. il poruga realnom (bez TM-a) zivotu ko sto ja kazem!dirljivo je sto on priznaje da je film los a ipak uziva u njemu.mene je pilgrim podsetio na neki od mna filmova i kapiram da dimitrije uziva u pilgrimu. ja sam ljubomoran na Calaveru, njega i moje frendove s fejza. :(

Link to comment

Ne, pazi, sad bez ikakve zajebancije... meni je ovo film godine (mozda zato sto je jedan od retkih koji sam smogao snage da gledam, mislim, jos ni Inception nisam video jer znam da ce me Nolan opet smoriti). Sto se mene tice, SP jeste o svemu sto si nabrojao, i o igrama i indiju i hipsteraju i old-skul fazonu i mojoj generaciji. Pa bas zato ga toliko gotivim, osecam da je pravljen za samo za mene! Znas kad cemo opet videti ovakav film? :(Sto se ljubomore tice, tu ti ne mogu pomoci... osim mozda da ti predocim kako se odavno nisam ovako zabavljao uz film! Kakvo savrsenstvo, kakva kakvoca!

Edited by Calavera
Link to comment
Ne, pazi, sad bez ikakve zajebancije... meni je ovo film godine (mozda zato sto je jedan od retkih koji sam smogao snage da gledam, mislim, jos ni Inception nisam video jer znam da ce me Nolan opet smoriti). Sto se mene tice, SP jeste o svemu sto si nabrojao, i o igrama i indiju i hipsteraju i old-skul fazonu i mojoj generaciji. Pa bas zato ga toliko gotivim, osecam da je pravljen za samo za mene! Znas kad cemo opet videti ovakav film? :(Sto se ljubomore tice, tu ti ne mogu pomoci... osim mozda da ti predocim kako se odavno nisam ovako zabavljao uz film! Kakvo savrsenstvo, kakva kakvoca!
pazi da se vratim na tzv. problem castinga u scottu. cera je castovan uzasno ziceraski kao nerd/geek ikona u usponu. svima je bilo jasno da on jednostavno nije za to ali se racunalo na njegov star faktor koji ce to izvuci na blagajnama. u medjuvremenu je cera postao toxic kao sto peva brittney a wright nije prelezao decije bolesti sopstvene rezije koje su poput ruznih bubuljica od nejebice izbile na videlo u hot fuzzu.rezultat scott pilgrim epic fail. ja i dalje stojim pri tvrdnji da je scotta mogao samo da odigra djastin timberlejk. i to bi onda bio jedan pravi generacijski film.da vam striko kaze...
Link to comment

1) Koji Djastin, koliko on ima godina, 100? 2) Znaci, odgledao si?Nazalost, istina je da Cera nije ono sto sam ocekivao od 1 Scotta Pilgrima (mada ne sumnjam da je dao sve od sebe), ali prelaznu ocenu jeste izvukao. Filmu nisam da 10-ku zato sto je sve u njemu savrseno, vec zato sto je to ipak prvi pravi film moje generacije (jebote, koliko sam samo puta spomenuo ovu frazu ovde, pocecu i da je sanjam :D). Objektivna ocena bi mi bila negde u rangu 8,5-9.

Edited by Calavera
Link to comment
1) Koji Djastin, koliko on ima godina, 100? 2) Znaci, odgledao si?Nazalost, istina je da Cera nije ono sto sam ocekivao od 1 Scotta Pilgrima (mada ne sumnjam da je dao sve od sebe), ali prelaznu ocenu jeste izvukao. Filmu nisam da 10-ku zato sto je sve u njemu savrseno, vec zato sto je to ipak prvi pravi film moje generacije (jebote, koliko sam samo puta spomenuo ovu frazu ovde, pocecu i da je sanjam :D). Objektivna ocena bi mi bila negde u rangu 8,5-9.
1. 29 <_< 2. cim se pojavio dvd rippazi ako ti se film zove po junaku onda ti je casting tog lika vise od pola posla. my point being...http://www.youtube.com/watch?v=qSyHSgEbNng
Link to comment
To ti pricam, da uzeli Selecka za Indianu to bi bio najbolji film svih vremena. Ovako smo morali da se zadovoljimo 1 Harrisonom. :(
uh...tvoja fanovstina je zarazna. odoh odavde pre no sto prestanem da brinem i zavolim ceru.
Link to comment

nije vam loš ovaj pilgrim. simpatičan, uspe da te nagovori da to sa ribama i nije sve samo 1. surovost razmnožavanja, socijalnih lestvica i ličnih interesa... samo suviše vremena se provede u tim fajtovima. neke stvari koje vrede je preubrzo do granice da izgleda kao da je film pravio neko sa ADD za one sa ADD, a onda kreću za ovaj film zamarajuće scene borbe. malo više priče o ljudima i muzici, a manje letećeg tigra i skrivenog zmajada nije tako osakaćen bio bi mnogo bolji film

Link to comment

Zvuci mi kao da bi ti stripovi savrseno legli, tamo imas 1 fajt po 1 knjizi. Poslednja dva dela doduse malo gnjave sa patetikom, ali su oni pre njih cisto zlato. A i vidim da imas the Comediana na avataru, pa...

Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 weeks later...

Calavera me napušio na "poslednji film koji ste gledali" pa reko da ispravim pogrešku. :(Prvo, ja nisam ogađen "romantičnim" i ostalim teenage zajebancijama. Imajući to u vidu, prvih 15 minuta mi je fenomenalno. Odlična muzika, povremeno ubacivanje animacija sa raznim "strip" zvučnim efektima sjajno ukomponovano, na momente duhovito, zaista je sve "ljeglo ko mljeko" što kažu nadrealisti. Međutim, kada je krenula borba sa "7 evil ex's", i kada je mix animacije i filma postao dosta izraženiji (nisam imao nikakvo predznanje o filmu), zadovoljstvo je splaslo. Al kada sam počeo da gledam film onakav kakav je, a ne onakvim kakvim sam ga zamišljao posle prvih 15 minuta, skontao sam da je sasvim pristojan i zabavan :)Sasvim korektnih 6,5 od mene.

Link to comment
  • 2 weeks later...

film je bezveze i deluje predugo. i ne sviđaju mi se izmene u odnosu na strip.mali sera je promašaj, skot pilgrim treba da je kul, tj. awesome, a ne neki tunjavko s onakvim glasićem. a pritom nije da baš ne podnosim seru, u youth in revolt je bio okej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...